Konferencja „Czy miłość bez krzyża ma sens? O poświęceniu, wierze i zaufaniu w małżeństwie” z cyklu Laboratorium Miłości 23.11.2020r. godz. 19:00
Nasz coroczny cykl - Laboratorium Miłości – wraca w nowej formie! W tym roku do rozważań na temat miłości do bliźniego, budowania relacji damsko-męskich oraz ufności wobec Boga zaprosiliśmy m.in. Państwa Igę i Konrada Grzybowskich. Swoją posługę ewangelizacyjną rozpoczęli wiele lat temu w Ruchu Czystych Serc, a następnie założyli własną Fundację – Ster na Miłość, która wspiera młodych ludzi w wyborze miłości jako drogi na całe życie.
Podczas prelekcji pt. „Czy miłość bez krzyża ma sens? O poświęceniu, wierze i zaufaniu w małżeństwie” Iga i Konrad Grzybowscy podzielą się swoim świadectwem. Opowiedzą jak przetrwać trudności w rodzinie i dlaczego ich zdaniem warto zdać się na wolę Boga. Nieważne czy masz już swoją rodzinę, właśnie przygotowujesz się do ślubu lub czy może jeszcze nie znalazłeś drugiej połówki – dołącz do nas i poznaj naszych gości!
Ze względu na okoliczności nie będziemy mieli okazji spotkać się z nimi osobiście. Całe wydarzenie odbędzie się z wykorzystaniem platformy Youtube. Jak zawsze całość jest bezpłatna, prosimy jednak o zapisanie się poprzez ten formularz, co pozwoli nam wysłać link do transmisji na żywo.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Adres e-mail *
Wiek *
Miejsce zamieszkania *
Skąd dowiedziałeś/aś się o konferencji? *
Czy słyszałeś/aś wcześniej o ASK Soli Deo? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania newslettera. Podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy