Registracija į "SKAITAU LIETUVIŠKAI"
Kviečiame į nuotolinį knygų klubą „SKAITAU LIETUVIŠKAI“. Ar girdėjote posakį, kad svarbu, ne kiek knygų perskaitai, bet kiek sugebi išgauti peno iš perskaitytos knygos. Tad kviečiame sustoti ir pamąstyti, kaip tą patį tekstą mato kiti. Gal staiga atrasime, ko nepastebėjome?
Susitikime online Zoom platformoje kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį 20 val. (Vokietijos laiku, Lietuvos laiku 21 val.).

Renginys orientuotas į Vokietijos lietuvius, bet mielai priimsime visus, kuriems įdomu.

Ką skaitysime birželio mėn. 3 d. 20 val.?

Vokietijoje, Hiutenfelde, gyvenantis rašytojas Povilas Villuveit sukūrė romaną "Taws" (prūsiškai - "tėvas") apie vilko vaikus. Jautri tema, jautrus tekstas. Susitikimo metu dalyvaus pats autorius. 


Čia rasite rankraščio ištrauką, kurią kviečiame perskaityti prieš susitikimą https://www.jolitazykute.lt/povilo-villuveit-rankrascio-istrauka-birzelio-3-d-susitikimui-skaitau-lietuviskai/ 

Renginį ves akcijos "Skaitau lietuviškai" sumanytoja rašytoja Jolita Zykutė.

Dėkojame Pasaulio Lietuvių Bendruomenei, kad remia renginį suteikdami galimybę naudotis Zoom programa.
               
Norintys užsiregistruoti į "SKAITAU LIETUVIŠKAI", užpildykite formą ir maždaug vieną dieną prieš kiekvieną renginį gausite Zoom prisijungimo nuorodą. Užsiregistravę taip pat automatiškai gausite priminimus apie ateinančius skaitymus. Jeigu laiškų gauti nenorėsite, užteks atsakyti į laišką pridedant "Nenoriu". 

 „SKAITAU LIETUVIŠKAI“ renginys yra Vokietijos lietuvių bendruomenės Švietimo grupės projekto "MOKYK(is). Motyvacinės priemonės Vokietijos lituanistinių mokyklų bendruomenėms" programos dalis, projektą remia Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Renginys „SKAITAU LIETUVIŠKAI“ yra nemokamas ir jo dalyviai bei organizatoriai skaitymams atlygio negauna. 
Projekto vadovė -  Aušra Jankevičienė, Vokietijos lietuvių bendruomenės švietimo grupės narė, lituanistinės "Ridigdo" mokyklos mokytoja. Gautos projekto lėšos skirtos 2024 m. spalio 5-6 d. vyksiančiam lituanistinių mokyklų mokytojų seminarui, kuriame galima dalyvauti ir nuotoliu. Jeigu tai jums įdomu, parašykite seminaras.mokykis@gmail.com . Seminaras bus atviras ir lituanistines mokyklas (ne)lankančių vaikų tėvams, tad registruokitės - net jei gyvenate toli, galėsite sudalyvauti online renginiuose. Seminaras nemokamas.

Pagarbiai, 

Jolita Zykutė

P.S. Vaikus kviečiame į nemokamus susitikimus „SKAITAU VAIKAMS LIETUVIŠKAI“ antradieniais (iki birželio mėn.) daugiau informacijos ir registracija https://forms.gle/jospJxTTKwbhAWoH8

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Pakartokite savo el.pašto adresą, kad neįsiveltų klaida :) *
Jūsų vardas *
Miestas ir šalis *
Jūsų pastabos ir klausimai, jeigu tokių yra :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy