Youth Work: ο δρόμος προς την αναγνώριση
Στο πλαίσιο των δράσεων του Ευρωπαϊκού Έτους Νεολαίας#EYY2022, η Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας σας προσκαλεί στη διαδικτυακή εκδήλωση με θέμα Youth Work: ο δρόμος προς την αναγνώριση την Παρασκευή 15 Απριλίου 2022 και ώρα 12:00-14:30.
Για να πάρετε μέρος στη διαδικτυακή εκδήλωση, αρκεί να συμπληρώσετε τη φόρμα συμμετοχής έως την Πέμπτη 14.04.2022 και ώρα 13:00 και στη συνέχεια θα σας ενημερώνουμε για τη συμμετοχή σας μέσω email.
Θα υπάρξει σειρά προτεραιότητας σύμφωνα με τη συμπλήρωση της φόρμας συμμετοχής.