MS KİTAPLARI SPONSORLUK FORMU
Dünyada en fazla hayat değiştirenler, öğretmenler ve kitaplardır. İkisi de küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratır. İdealist, işini iyi yapmaya değer veren ve gelişim odaklı öğretmenlere destek olmak hepimizin görevi. Zeki ama yoksul çocuklara başarı kitapları hediye etmek, sizin de kalbimizin atış hızını artıracaksa, sizin yeriniz bizim yanımız. Mümin Sekman kitaplarını öğrencilere ve öğretmenlere hediye edebilirsiniz. Bu kampanyada en yüksek indirim oranı uygulanmaktadır.

Eğer Mümin Sekman okuruysanız, kitapların öğretmenlere ve öğrencilere ulaşmasına sponsor olarak katkıda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bu kitap destek kampanyası tek bir kitap için değil, toplu alımlar için geçerlidir. Ödemeler yazara veya yayınevine değil, Türkiye Yardım Sevenler Derneğine bağış makbuzu karşılığı yapılacaktır. Bağış süreci son derece şeffaf olup, ne kadar kitabın, hangi okula gönderildiği destekçilere bildirilecektir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduğunuzda sizinle temas kurulacaktır.
Dünyayı değiştiremeyebilirsiniz ama bir öğretmenin dünyasını geliştirebilirsiniz. O öğretmen bir öğrenciyi, o öğrenci de belki dünyayı değiştirir!
Öğrenci ve öğretmenlerin başarı becerilerini geliştiriyoruz.
Adınız soyadınız: *
Telefon numaranız: *
Mail adresiniz: *
Kısaca kendinizi tanıtır mısınız? *
Tam olarak ne kadar bağışta bulunmak istersiniz? *
1000 TL ve üzerinde bağışta bulunarak yazarla toplu kahvaltı etkinliğine katılmak ister misiniz? *
Teşekkür ederiz.
Gelişen ve geliştiren bir insan olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurular değerlendirildikten sonra, aşama aşama geri dönüşler yapılacaktır. Toplumsal gelişime katkıda bulunduğunuz için teşekkürler.
MS Başarı Kitapları
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy