Prawa człowieka w edukacji osób prawniczych – spotkanie Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego 18.11.2022

PTPA wspólnie z ELSA Poland, od dwóch lat realizuje program „Akademia Równości” (strona projektu) skierowany do osób przygotowujących się do wykonywania bądź wykonujących zawody prawnicze. W trakcie projektu powstał innowacyjny program edukacyjny, do którego wykorzystania w programach edukacji prawnej, zachęcamy izby radcowskie i adwokackie, wydziały prawa, organizacje studenckie i inne podmioty działające w obszarze edukacji antydyskryminacyjnej i prawnoczłowieczej. 

Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG.

18 listopada 2022 r. spotykamy się, żeby zaprezentować pilotażowy program Akademii, przedstawić perspektywę osób, które tworzyły program i tych, które uczestniczyły w Akademii. Chcemy również stworzyć platformę do spotkania, różnych środowisk prawniczych, żeby wspólnie odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania, nt. roli środowiska prawniczego w kształtowaniu równościowych postaw społecznych i znaczenia tematu dla współczesnej Polski.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny na wydarzenie.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres mailowy *
Numer telefonu *
Reprezentowana organizacja / Instytucja *
Przyjmuję do wiadomości, że w trakcie wydarzenia będzie wykonywana dokumentacja fotograficzna/wideo, a co za tym idzie wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie swojego wizerunku do dokumentacji i promocji projektu, a także w materiałach promocyjnych dotyczących działalności Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego *
Uwagi, komentarze, inne
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy