Formularz zgłoszeniowy przystąpienia do Stowarzyszenia SWAT
Sieć Wsparcia Aktywności Trenerskiej przechodzi transformację z sieci organizowanej w ramach Grupy TROP przekształca się w stowarzyszenie. Stowarzyszenie jest w trakcie rejestracji. Jak tylko uzyskamy osobowość prawną rozpoczniemy procedurę rejestracji członków, którzy wyrazili chęć przystąpienia do SWAT poprzez wypełnienie poniższego formularza w okresie od 1 lipca do daty zarejestrowania stowarzyszenia. Będziemy się kontaktować ze wszystkimi, którzy wypełnią formularz.

Jeśli jesteś uczestnikiem lub absolwentem szkoły Grupy TROP oraz kursu EFS prowadzonego przez Grupę TROP możesz wyrazić akces do Stowarzyszenia SWAT poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Jeśli ukończyłeś inną, niż Grupa TROP szkołę trenerów, także możesz wyrazić akces do Stowarzyszenia SWAT poprzez wypełnienie formularza, Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona przez Zarząd Stowarzyszenia.

Składka członkowska będzie wynosić 100 zł kwartalnie (bez VAT-u) dla absolwentów Grupy TROP i osób, które ukończyły inne szkoły trenerskie. Uczestnicy Szkół Grupy TROP mogą przystąpić do stowarzyszenia na specjalnych zasadach (nieodpłatnie od daty podpisania umowy do końca trwania Szkoły).

W sprawie uczestnictwa w spotkaniach SWAT-owych prosimy o kontakt z Centrum Koordynacyjnym pod nr telefonu 22 615 52 40 lub pod adresem mailowym siectrop@gmail.com.

Informacje nt SWAT znajdziecie na blogu SWAT-a, pod linkiem http://siec-trop.blogspot.com/ i na stronie SWAT na Facebooku https://www.facebook.com/pages/SWAT-Sie%C4%87-Wsparcia-Aktywno%C5%9Bci-Trenerskiej/254338197980376. Zachęcamy do zaglądania i komentowania naszego blogu oraz do polubienia nas na Facebooku.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Centrum Koordynacyjnym SWAT.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres zameldowania *
Your answer
Nazwa firmy - jeśli kandydat prowadzi własną działalność
Your answer
Ne pesel *
Your answer
Nr dowodu *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon *
Your answer
Przygotowanie do zawodu. *
Jeśli jesteś uczestnikiem lub absolwentem szkoły prowadzonej pzez Grupę TROP. Prosimy podaj nazwę szkoły i nr edycji.
Your answer
Jeśli jesteś absolwentem innej szkoły trenerów . Prosimy podaj nazwę szkoły i rok jej ukończenia
Your answer
Moja motywacja przystąpienia do Stowarzyszenia SWAT *
Your answer
Oświadczenia: *
Required
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms