Участь у дискусії "Про Крим" (Одеса, 25-27 вересня 2014)

До участі запрошуються журналісти, науковці, митці, громадські активісти з усієї України і Криму — як ті, що залишилися на півострові, так і ті, що змушені були виїхати до материкової України. Передбачається також присутність українських військових, передислокованих з Криму до Одеси та представників тематичних міжнародних програм.

Метою цієї зустрічі є обговорення сучасної ситуації, напрацювання ідей та планування конкретної діяльності щодо Криму — громадськими активістами, культурними діячами, представниками бізнесу та влади. Її учасники мають знайти спільне розуміння того, що можна і треба робити зараз кримським активістам, українським громадським організаціям, владі, донорським структурам, яким чином підтримувати критично мислячих людей, що лишилися в Криму, які найкращі шляхи для роботи з переселенцями, які конкретні акції, проекти будуть корисними та дієвими. Важливим є також розвиток довіри та співпраці між самими учасниками заходу, створення кола зацікавлених, які незалежно від обставин та нових викликів продовжать свою діяльність на підтримку Криму.

Зустріч планується на три дні (25-27 вересня), кожного дня відбуватиметься закрита дискусійна частина (безпосередні учасники кримських подій, що мають особистий досвід, а до того ж здатні розробити конкретну програму подальших дій в питанні Криму, представники небайдужих українських НУО, органів влади, донорських організацій) та відкрита публічна частина (спрямована на взаємодію з місцевою громадою, поширення інформації про Кримські реалії серед одеситів, а також жителів інших регіонів України).

Сторінка події в фейсбуці https://www.facebook.com/events/853094938034022/?fref=ts
Сторінка «Крим Україна : Наші гранати мирні» в фейсбуці https://www.facebook.com/peacefulgrenades

Якщо ви зацікавлені взяти участь у дискусійній частині, будь ласка заповніть цю анкету до 20 вересня або зв’яжіться з Олександрою Целіщевою (Центр «Топ-Кая», 050-6640616, o.tselishcheva@gmail.com)

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question