Houd Genlias in de lucht, minimaal tot er een goede vervanging is!

De Genlias website lijkt op haar website (http://www.genlias.nl/nl/page30.jsp) te suggereren dat 1 november 2012 de laatste dag is dat Genlias online beschikbaar is.

**
Update 9-10-2012: op de WieWasWie weblog valt te lezen dat Genlias in ieder geval tot 1 januari 2013 beschikbaar blijft (zie http://wiewaswieblog.nl/2012/10/genlias-in-de-lucht-tot-1-januari-2013/).
**
Update 1-1-2013: de petitie (op dit moment ondertekent door ruim 6400 personen!) lijkt geen gehoor gekregen te hebben bij de archieven, Genlias is uit de lucht, en WieWasWie functioneert slecht, data is incompleet/onzuiver en voor sommige functionaliteit (zoals zoeken op 2 namen) moet je straks betalen.
**

Ik vraag de aan Genlias deelnemende archiefinstellingen (zoals genoemd op http://www.genlias.nl/nl/page22.jsp) om Genlias online beschikbaar te houden totdat de vervanger WieWasWie klaar is.

Met 'klaar' bedoel ik geen 'beta' meer, een werkende zoekfunctie (inclusief zoeken op 2 namen) en de beschikbaarheid van alle data zoals deze nu in Genlias beschikbaar wordt gesteld.

Door mijn naam onderaan op deze pagina in te vullen onderteken ik dit protest formulier.

*******

12 september > bericht op Genlias website (http://www.genlias.nl/nl/page30.jsp)
12 september > bericht op WieWasWie website: "Van Genlias Naar WieWasWie" (http://wiewaswieblog.nl/2012/09/van-genlias-naar-wiewaswie/)

*******

Natuurlijk kunt u ook 1 of meer van de deelnemende archiefinstellingen per e-mail deze vraag stellen, hieronder staan de e-mail adressen zoals deze op de Genlias website staan vermeld:
Tresoar (info@tresoar.nl)
Drents Archief (info@drentsarchief.nl)
Historisch Centrum Overijssel (infohco@historischcentrumoverijssel.nl)
Nieuw Land Erfgoedcentrum (studiecentrum@nieuwlanderfgoedcentrum.nl)
Gelders Archief (info@geldersarchief.nl)
Het Utrechts Archief (inlichtingen@hetutrechtsarchief.nl)
Noord-Hollands Archief (info@noord-hollandsarchief.nl)
Nationaal Archief (zuid-holland@genlias.nl)
Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg (info@streekarchiefvpr.nl)
Streekarchief Rijnlands Midden (rijnlandsmidden@groenehartarchieven.nl)
Historisch Archief Westland (historischarchiefwestland@gemeentewestland.nl)
Gemeentearchief Wassenaar (archief@wassenaar.nl)
Gemeentearchief Oegstgeest (info@oegstgeest.nl)
Erfgoedcentrum DiEP (erfgoedcentrumdiep@dordrecht.nl)
Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg (gemeentearchief@leidschendam-voorburg.nl)
Streekarchief Goeree-Overflakkee (streekarchief@isgo.nl)
Regionaal Archief Gorinchem (regionaalarchief@gorinchem.nl)
Streekarchief Midden-Holland (middenholland@groenehartarchieven.nl)
Regionaal Historisch Centrum Rijnstreek en Lopikerwaard (rhc@woerden.nl)
Stadsarchief Vlaardingen (stadsarchief@vlaardingen.nl)
Zeeuws Archief (info@zeeuwsarchief.nl)
BHIC (genlias@bhic.nl)
Regionaal Historisch Centrum Limburg (info@rhcl.nl)

*******

Stuur de link van dit protest formulier http://bit.ly/PZkkdO door naar andere genealogen via e-mail, mailinglijsten, fora, Facebook, Hyves of Twitter!

*******

Door hieronder uw voor- en achternaam in te vullen en op de knop te drukken komt u naam op de lijst van ondertekenaars van dit protest formulier. Deze lijst is openbaar en in te zien via http://bit.ly/U6czEi

Hopelijk nemen de archiefinstellingen kennis van dit protest en reageren zij ook publiekelijk over Genlias en WieWasWie.

    This is a required question