GRUPA ANIMATORÓW I LIERÓW - lista kontaktów
Tworzymy bazę kontaktów i grupę wszystkich liderów, animatorów i osób odpowiedzialnych za wspólnoty parafialne. Chcemy mieć ze sobą szybki kontakt dzięki telefonom komórkowym i nowoczesnym aplikacjom.

Pan Jezus powiedział w Łk 16,8 "synowie tego świata z podobnymi sobie, zaradniejsi są w swoich sprawach, niż synowie światłości."

Dlatego chcemy działać sprawniej dla dobra parafii i wspólnot dzięki takiemu węzłowi komunikacyjnemu.  Każdego, kto chce znaleźć się w tej grupie prosimy o zostawienie swójego kontaktu z poniższym formularzu.
imię i nazwisko *
wspólnota, którą reprezentujesz *
numer Twego telefonu *
twój adres e-mail
tych danych nie musisz podawać - możesz pominąć
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora podanych przeze mnie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do mojego udziału w życiu parafii pw. św. Henryka w Sulęcinie zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim, wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia realizację zgłoszenia. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy