Tikšanās ar aktīvajiem iedzīvotājiem Engures novadā
Tev ir ideja iniciatīvai, pakalpojumam, kas darītu tīkamāku Engures novadu iedzīvotājiem un/vai tūristiem? Esi arī gatavs piedalities tās īstenošanā!?
👉Nāc uz tikšanos, stāsti un varbūt tieši Tava ideja tiks īstenota ar pašvaldības atbalstu!

Tikšanās aktīvo iedzīvotāju ideju, esošo resursu apzināšanai tiek veikta Engures novada pašvaldības projekta "Act local" jeb "Rīkojies lokāli" ietvaros. Papildinu informācijai zvanīt tikšanās koordinatorei Inesei Siliņai, tālr. 29811722 vai projekta vadītājai Alisei Indriksonei, tālr. 63192109. Vairāk par projketu "Act local"- http://www.enguresnovads.lv/pub/?id=288
Piedalīšos:
Clear selection
Jūsu vārds, uzvārds (kontaktpersona tālākai saziņai) *
Jūsu epasts *
Jūsu kontakttālrunis *
Organizācijas/domubiedru grupas nosaukums *
Ja pārstāvāt kādu domubidru grupu/organizāciju/interešu kopu
Par personas datu apstrādi
Jūsu norādītos personas datus apkopos biedrība "Kurzemes NVO centrs" izvērtējuma sagatavošanas nolūkos un tie netiks izpausti trešajām personām. E-pasts un telefons nepieciešams, lai ar jums varētu sazināties. Jūsu vārds un uzvārds nepieciešams, lai jūs varētu identificēt ar konkrētajiem kontaktdatiem.
Finansu avots
Engures novada NVO iespēju izvērtējumu veic biedrība "Kurzemes NVO centrs" Engures novada pašvaldības īstenotajā Igaunijas un Latvijas sadarbības projektā „Act Local”. Projekts tiek finansēts Eiropas reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy