Registracija į mokymus „Klausos sutrikimą turinčių vaikų ugdymas“
Mokymų data ir laikas: 2021-06-17, 9.00 val.
Mokymų vieta: Kaimo turizmo sodyba Meda House, A. Mickevičiaus g. 132 Zujūnai, Vilniaus apskritis
Mokymų trukmė: 6 val.
Dalyvavimas NEMOKAMAS

Mokymai skirti savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, psichologinių pedagoginių tarnybų (PPT), švietimo specialistams, kurie teikia pagalbą mokiniui. Mokymai apie kurčių mokinių ugdymo specifiką, kurčių/neprigirdinčių vaikų suvokimo, bendravimo ypatumus, gestų kalbą, klausos aparatus, kochlearinius implantus. Bus pasidalinta sėkminga sutrikusios klausos mokinių ugdymo ir šeimų įtraukimo į mokymo procesą patirtimi, pristatytos Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro (LKNUC ) parengtos metodinės kurčiųjų ugdymo priemonės. Bus aptartos bendrijos PAGAVA iniciatyva, kartu su kurčiųjų mokyklomis 2020 m. parengtos ir LR ŠMS ministro įsakymu patvirtintos Ugdymo organizavimo rekomendacijos mokiniams, turintiems klausos sutrikimų, atsakyta į dalyvių klausimus. Bendrijos PAGAVA nariai dalinsis patirtimi apie mokyklų bendradarbiavimą su tėvais įtraukiant šeimas į vaiko ugdymo procesą. Mokymų dalyviams išduodami kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.

Mokymai organizuojami įgyvendinant Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą NOBP 01363 "Tampame stipresni dėl kurčių vaikų".

Mokymų metu privaloma dėvėti kvėpavimo takus (nosį ir burną) dengiančias apsaugos priemones ir laikytis saugaus atstumo. Jeigu dalyviams prieš renginį pasireiškia kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) jie turi nevykti į renginio vietą.

Daugiau informacijos apie mokymus:
Projekto mokymų organizatorė - Rūta Blažienė, el.p.: rutablaziene@pagava.lt, tel.: 861846058
Projekto veiklų organizatorė - Katažina Germanovič, el.p.: katazina@pagava.lt, tel.: 860582891
Jūsų vardas, pavardė: *
Elektroninio pašto adresas: *
Telefono numeris: *
Atstovaujama ugdymo įstaiga: *
Ar pasinaudosite mūsų organizuojamo tranporto paslaugomis (užsakytas autobusas vyks nuo Spaudos rūmų iki mokymų vietos)? *
Required
Ar turite specifinių mitybos ypatumų, alergijų? *
Nurodykite informaciją apie Jūsų alergijas ir maitinimo ypatumus
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy