zamówienia SLOTisko 2017
zbieramy zamówienia na bluzy i opaski! proces produkcji własnie trwa, a część rzeczy (bluzy) dostępne są tylko na Twoje zamówienie.
Gdy decydujesz się na zakup rzeczy na SLOTisku, wspierasz festiwal w bardzo realnym wymiarze. Dochód ze sprzedaży buduje budżet wydarzenia. Produkty szyjemy w Polsce, asortyment jest wysokiej jakości. A samo logo SLOTu fajnie nosić na sobie , przy sobie :) Zapraszamy! formularz zamówień aktywny jest do 14 czerwca 24:00 !
Formularz domyślnie pozwala zamówić jedną rzecz danego rodzaju, jeśli zamawiasz więcej - klika razy wyślij formularz.
Grafiki / poniżej graficzne wizualizacje asortymentu na najbliższą edycję SAF.
Bluza Kangurka (dziewczyna) // cena 155,00 PLN
wysokiej jakości dresówka (dostawca mirwal.pl) 90% bawełna, 10 % poliester, 320 g (bluza bardzo ciepła), wykonczenie pod spodem - pętelka
Zamawiam bluzę kangurkę (dla dziewczyny)
Rozmiar bluzy kangurki (dla dziewczyny) http://bit.ly/rozmiarówka_SLOTISKO_dziewczyna
S
M
L
XL
XXL
rozmiar
Bluza Kangurka (chłopak) // cena 155,00 PLN
wysokiej jakości dresówka (dostawca mirwal.pl) 90% bawełna, 10 % poliester, 320 g (bluza bardzo ciepła), wykonczenie pod spodem - pętelka
Zamawiam bluzę kangurkę (dla chłopaka)
Rozmiar bluzy Kangurki (dla chłopaka) http://bit.ly/rozmiarówka_SLOTISKO_chłopak
S
M
L
XL
XXL
rozmiar
Bluzy ZIP (dziewczyna) // cena 160,00 PLN
wysokiej jakości dresówka (dostawca mirwal.pl) 90% bawełna, 10 % poliester, 320 g (bluza bardzo ciepła), wykonczenie pod spodem - pętelka
Bluzy z zamkiem dostępne są tylko w kolorze szarym!
(jak tam z wyobraźnią? :) )
Zamawiam bluzę ZIP (dla dziewczyny)
Rozmiar bluzy ZIP (dla dziewczyny) http://bit.ly/rozmiarówka_SLOTISKO_dziewczyna
S
M
L
XL
XXL
rozmiar
Bluzy ZIP (chłopak) // cena 160,00 PLN
wysokiej jakości dresówka (dostawca mirwal.pl) 90% bawełna, 10 % poliester, 320 g (bluza bardzo ciepła), wykonczenie pod spodem - pętelka
Bluzy z zamkiem dostępne są tylko w kolorze szarym!
(jak tam z wyobraźnią? :) )
Zamawiam bluzę ZIP (dla chłopaka)
Rozmiar bluzy ZIP (dla chłopaka) http://bit.ly/rozmiarówka_SLOTISKO_chłopak
S
M
L
XL
XXL
rozmiar
Bluzy szara bez kaptura (dziewczyna lub chłopak ) // cena 135,00 PLN
jasnoszara dresówka 90% bawełna, 10 % poliester, 280 g (bluza ciepła)
zamawiam bluzę Unisex
Opaski ze SLOT DNA // cena 5,00 PLN
silikonowe opaski na rękę, z toczonym napisem wartości SLOT DNA
#Spotkanie #Miłość #Wolność #Twórczość i Rozwój # Bóg
zamawiam opaskę
Jeśli masz pytania dot. produktów, napisz na adres: zamowienia@slot.art.pl
Regulamin przedsprzedaży gadżetów SAF 2017
SKRÓT – najważniejsze, według Nas, informacje z regulaminu (pełna treść dostępna poniżej):
1. Formularz służy do złożenia zamówienia na produkty festiwalowe. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, droga mailową, potwierdzenie jego przyjęcia, podsumowanie i dane do dokonania płatności.

2. Płatności trzeba dokonać w terminie do 11 czerwca. W przypadku braku wpłaty zamówienie nie będzie zrealizowane.

3. Zamówiony produkt będzie gotowy do odbioru na Stoisku Slot Art Festivalu od dnia 4 lipca. Klientowi przysługuje zwrot towaru w stanie niezmienionym i z dowodem zakupu, w okresie 10 dni od odbioru.

4. SLOT ma prawo anulować zlecenie, w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. W przypadku wcześniejszego opłacenia zamówienia klient otrzyma zwrot pieniędzy na konto z którego Stowarzyszenie otrzymało przelew. Zwrot nastąpi niezwłocznie, jednak nie później niż do dnia 27 czerwca 2017 r.

5. Składając zamówienie akceptujesz regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zm.). SLOT nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe niezbędne są wyłącznie do wystawienia faktury oraz weryfikacji podczas odbioru produktu

REGULAMIN PRZEDSPRZEDAŻY
Postanowienia ogólne

1. Przedsprzedaż dotyczy bluz, toreb, koszulek, i pozostałych gadżetów z logo SLOT ART FESTIVAL
2. Przedsprzedaż prowadzona jest na stronie www.slot.art.pl
3. Za przedsprzedaż odpowiada Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych. Ul Kącka 12/1. 54-004 Wrocław NIP 8942771635 KRS 0000163877
4. Przedsprzedaż trwa od 25 maja 2017 roku do do 14 czerwca 2017 roku.
5. Przy składaniu zamówienia klient musi wypełnić formularz składania zamówienia, w którym podaje dane osobowe niezbędne do realizacji zamówienia.
6. Po złożeniu zamówienia klient na podany przez siebie w formularzu adres otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia, zawierające dane do płatności, w szczególności: dane do przelewu, tytuł wpłaty oraz łączną kwotę do zapłaty.
7. Aby zamówienie mogło być zrealizowane, klient do dnia 15 czerwca musi dokonać wpłaty na konto bankowe Stowarzyszenia (nr konta podany jest w mailu potwierdzającym zamówienie).
8. Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo ograniczenia ilości produktów zamawianych w przedsprzedaży.
9. Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia czasu przedsprzedaży.
10. Stowarzyszenie ma prawo anulować zamówienie, bez podania przyczyny. W Przypadku opłacenia zamówienia klient otrzyma zwrot pieniędzy na konto z którego Stowarzyszenie otrzymało przelew. Zwrot nastąpi niezwłocznie, jednak nie później niż do dnia 27 czerwca 2017 r.
11. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub zrezygnować z zamówienia do chwili zapłaty za zamówiony produkt.
12. Zmiany w zamówieniu są możliwe poprzez wysłanie maila na adres zamowienia@slot.art.pl w temacie „zmiana zamówienia przedsprzedaży“.
13. Czas realizacji zamówienia: zamówione produkty będą gotowe do odbioru dnia 4 lipca 2017, na stoisku SLOT ART FESTIVALU, w Lubiążu.
14. Odbiór zamówienia jest możliwy jedynie osobiście. W wyjątkowych okolicznościach po ustaleniu warunków, możliwa jest wysyłka produktów, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą oraz możliwe jest dopiero w terminie po 4 lipca 2017.

Zwroty

15. W ciągu 10 dni od odebrania produktu klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru. Nieużywany i niezniszczony towar wraz z potwierdzeniem zakupu (potwierdzenie przelewu) można zwrócić na stoisku SLOT ART FESTIVALU w terminie do 8 lipca, lub w terminie do 16 lipca w biurze Stowarzyszenia (ul Kościuszki 35a oficyna, III piętro 50-011 Wrocław).
16. Stowarzyszenie gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone gotówką lub w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto z którego Stowarzyszenie otrzymało przelew.

Dane osobowe

18. W celu dokonania zakupu w przedsprzedaży wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu zamówień i zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych.
19. Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny, ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji.
22. Stowarzyszenie nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe niezbędne są wyłącznie do wystawienia faktury oraz weryfikacji podczas odbioru produktu.
23. Zmiany w danych osobowych są możliwe poprzez wysłanie wiadomości na adres zamowienia@slot.art.pl w temacie „zmiana danych osobowych“.
24. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją i zapoznaniem się z niniejszym regulaminem.

UWAGA! Informujemy, że składając zamówienie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zm.)

czy akceptujesz regulamin i składasz zamówienie? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms