Анкета волонтера проекту "Книжка про мене"
Ця анкета призначена для збору заявок від тих, хто має бажання зробити добру справу - допомогти дитині з сиротинця зберегти спогади та переживання своїх дитячих років завдяки альбому "Книжка про мене".

Анкета складається з трьох "кроків". Спочатку необхідно зазначити свою базову та контактну інформацію, потім - дати короткі відповіді на кілька питань та стисло описати свою мотивацію.

Для того, щоб досвід нашого з Вами першого знаймоства був максимально продуктивним, на початку секцій ("кроків") та поруч з питаннями є невеличкі інструкції, які допоможуть Вам швидко та без проблем заповнити анкету. Крім того, після початкового перегляду анкет, можливе призначення невеличких співбесід.

Будь ласка, вказуйте лише актуальну та релевантну інформацію, відповіді на розгорнуті питання надавайте максимально стисло та змістовно.

Заздалегідь дякуємо Вам за Ваше зацікавлення та подану заявку та з нетерпінням чекаємо на знайомство!


P.S. У випадку виникнення питань чи технічних проблем, звертайтеся до Катерини Снісаренко, спеціаліста з комунікацій та фандрейзингу Партнерства "Кожній дитині" (контактні дані вказані в оголошенні на нашому сайті).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms