Zájem o založení ScioŠkoly v jednotlivých městech v ČR
V roce 2015 jsme v Praze založili první ScioŠkolu, školu , ve které připravujeme děti, aby děti mohly žít dobré, šťastné a spokojené životy a chceme také, aby byly aktivními tvůrci budoucího světa, aby jej každý podle svých sil a možností měnil k lepšímu.

Koncept ScioŠkoly je inspirován domácími i zahraničními školami. Stojí na principech, které jsou smysluplné: respektovat jedinečnost dětí, podporovat jejich přirozenou schopnost a potřebu se učit, připravovat je do budoucího života a podporovat vrstevnické učení.

V roce 2016 otevíráme také další ScioŠkoly, jednu v Brně a jednu v Olomouci. V následujícím roce plánujeme otevřít ScioŠkoly také v dalších městech. V následujícím seznamu najdete předběžně vytipovaná místa, o kterých uvažujeme, ale rádi bychom zjistili, jaká je zde poptávka.

Vyplněním následujícího formuláře nám pomůžete zjistit, v jakých oblastech či městech je o založení ScioŠkol největší zájem. O jeho vyplnění prosíme do 2. června.

Pokud máte v souvislosti se zakládáním ScioŠkol nějaký nápad, případně nám chcete něco sdělit či pomoci, napište nám prosím na e-mail scioskoly@scio.cz.

Za vyplnění formuláře Vám děkujeme!

V jakém městě či oblasti byste nejvíce uvítal/a založení ScioŠkoly?
Pokud Vám nevyhovuje žádná z možností (případně máte více variant lokalit), napište prosím, v jakém městě či oblasti byste si přáli, aby byla založena ScioŠkola.
Your answer
Pokud nám chcete sdělit další informaci související se zakládáním Scioškol, vepište ji prosím sem.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms