ANGIELSKI NA ROLKACH LATO 2019 Z ELSA + AGA SKATES - REZERWACJA MIEJSC
Jak co roku, zapraszamy dzieci w wieku od 6-10 lat na zajęcia wakacyjne w nasze szkole na Melomanów 8 - w tym roku nowe programy!

Codziennie zapewniamy opiekę w godzinach od 8-17 w tym 5 godzin animacji w języku angielskim, 3 godziny nauki jazdy na rolkach oraz 3 posiłki od sprawdzonej firmy cateringowej specjalizującej się w żywieniu dzieci. Napoje dostępne są w nieograniczonej ilości. Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem NNW. Zajęcia prowadzone są w grupie od 8 do 16 dzieci.

PROGRAM - DRAMA/MOVIE

Pod okiem naszych doświadczonych lektorów, dzieci spędzą czas w anglojęzycznym środowisku, doskonaląc umiejętności językowe, wzbogacając słownictwo i rozumienie języka. W czerwcu i lipcu w oparciu o program Drama Rolki przygotujemy przedstawienia teatralne, oparte o klasyczne utwory literatury dziecięcej. Sierpniowe Movie Rolki kończymy premierą filmu zrealizowanego w trakcie zajęć. Na zakończenie tradycyjnie zaprosimy rodziców i innych gości na uroczyste pokazy. Z doświadczenia wiemy, że takie działania wspaniale uaktywniają i pogłębiają swobodę komunikowaniu się po angielsku.

TRENING NA ROLKACH

Bezpieczeństwo, nauka, zabawa - nieprzypadkowo w tej kolejności, bo takie są standardy międzynarodowego programu ICP® wg. którego będziemy prowadzić zajęcia w tym roku. Ćwiczymy w wesołym anglojęzycznym środowisku - bo angielski to nie tylko przedmiot w szkole - to język, dzięki któremu można dowiedzieć się więcej. Zapewnimy dzieciom mnóstwo zabawy i ruchu w wakacyjnej atmosferze. Nauczymy prawidłowych technik hamowania, skręcania i poruszania się do przodu, pokonywanie przeszkód na drodze oraz zasad bezpieczeństwa. Zajęcia pod względem organizacji dostosowane będą do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci. Dodatkowy bonus? Przyswojenie angielskiego słownictwa powiązanego ze sportem. Trenujemy na Torze Stegny (zapewniamy transport) oraz w terenie. W razie deszczu zajęcia przenosimy do sali.

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów i instruktorów ICP® i PZSW .

Za nami już IV EDYCJE i 14 TURNUSÓW - każdy był niezapomnianym przeżyciem - dla nas też :):) - czekamy na Was tego lata - całe wakacje!

Rezerwacji można dokonać wypełniając poniższy formularz.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt tel 603 523 389.

Email address *
WARUNKI REZERWACJI I UCZESTNICTWA / OFERTA RABATOWA
CENA STANDARDOWA za zajęcia wynosi 870 zł. Rodzeństwu (drugiemu i kolejnym dzieciom) przysługuje zniżka w wysokości 100 zł. Opłatę należy wnieść na konto: English Language Service, ul. Melomanów 8, 00-720 Warszawa w dwóch ratach - zaliczka w wysokości 350 zł w ciągu 7 dni od daty rezerwacji oraz 520 zł w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem kursu na konto Inteligo : 50 1020 5558 1111 1176 2150 0011. W tytule płatności prosimy o podanie imienia i nazwisko dziecka oraz o dopisek DRAMA ROLKI / MOVIE ROLKI 2019 MOKOTÓW.

AKTUALNA OFERTA RABATOWA

ZNIŻKA PRZY JEDNORAZOWEJ WPŁACIE: sumuje się ze zniżką dla rodzeństwa

100 zł dla rodziców, którzy do 31/05/2019 w całości opłacą wybrany turnusy: czerwcowy lub lipcowe.

100 zł dla rodziców którzy do 30/06/2019 w całości opłacą turnus sierpniowy

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO Z PRZYJACIELEM? - napisz do agnieszka.wasil@elsangielski.pl a prześlemy ci kod rabatowy uprawniający do specjalnej zniżki.

DRUGI TURNUS ZA 500 ZŁ

dla rodziców zapisujących dziecko na drugi, dowolny turnus tej edycji (nie obowiązuje zniżka dla rodzeństwa)

WARUNKI REZYGNACJI - w przypadku rezygnacji na dziesięć dni przed rozpoczęciem zajęć, opłata za kurs podlega zwrotowi w całości - po tym terminie zwrot w wysokości 50%

ZMIANA LUB WYBÓR INNEGO TERMINU dostępne są w miarę wolnych miejsc.

Wraz z potwierdzeniem rezerwacji prześlemy Państwu kartę zgłoszenia dziecka na zajęcia.

Otrzymałeś kod rabatowy - wpisz go tutaj
Your answer
WYBÓR TERMINU
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA
Your answer
DATA URODZENIA DZIECKA
Your answer
IMIĘ I NAZWISKO RODZICA/OPIEKUNA
Your answer
TELEFON RODZICA/OPIEKUNA
Your answer
DODATKOWE INFORMACJE O DZIECKU
interesuje mnie wypożyczenie sprzętu dla dziecka (rolki, kask i ochraniacze)
Dziękujemy za zgłoszenie - potwierdzimy Państwa rezerwację mailowo i na wskazany mail prześlemy formularz zgłoszeniowy dla dziecka. Jednocześnie informujemy, że administratorem przekazanych danych przez Państwa danych jest Agnieszka Wasil, English Language Service, ul Melomanów 8, 00-712 Warszawa. NIP 9511593626, przekazane przez Państwa dane w żaden sposób nie będą udostępniane innym podmiotom. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service