Interneto svetainės www.Raštija.lt sprendimo integruojančio 5 Lietuvių kalbos ir raštijos produktus ir paslaugas vartotojų apklausa
Projekto "Integruotų lietuvių kalbos ir raštijos išteklių, produktų ir paslaugų internetinės svetainės sukūrimas" įgyvendinimo metu buvo sukurtas internetinis esamų, šiuo metu rengiamų ir būsimų lietuvių kalbos ir raštijos išteklių, produktų ir paslaugų integravimo sprendimas - internetinė svetainė www.Raštija.lt į kurią integruoti 5 Lietuvių kalbos ir raštijos produktai ir paslaugos (LKRIPP).

Šiuo metu svetainėje integruoti šie LKRIPP:
- Vilniaus universiteto mašininis vertimas (Anglų-lietuvių-anglų, Prancūzų-lietuvių-prancūzų).
- Semantika.lt - Lietuvių rašytinės kalbos naujovių vartosenos, sintaksinės-semantinės analizės ir lietuviškų interneto svetainių turinio paieškos, analizės ir prieigos paslaugos.
- Projekto „Visuomenei aktualios programinės įrangos lokalizavimas, programoms reikalingų priemonių sukūrimas“ (Lokalizavimas), lokalizuotos programos ir sukurti žodynai.
- Projekto LIEPA paslaugos: Tartuvas, Pažintuvas, Ieškotuvas, Pagalbininkas, Naršytuvas, Valdytuvas, Sintezatorisu akliesiems.
- Lietuvių kalbos instituto kartu su partneriais (Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu, Vilniaus universitetu ir Lietuvos edukologijos universitetu) įgyvendinto projektp „IRT sprendimų bei turinio, padedančių išsaugoti lietuvių kalbą viešojoje erdvėje, kūrimas bei galimybių jais naudotis sudarymas“ e. kartotekos, e. žodynai, e. mokymai ir Šriftas "Palemonas" (toliau - LKI ištekliai ir mokymai).

Prašom atsakyti į anketos klausimus apie šį sprendimą, jeigu bent kartą naudojotės ar naudojatės svetainėje integruotais LKRIPP.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service