Rejestracja na warsztat o planowaniu w oparciu o potrzeby - 12 lutego 2019 (wtorek)
Tu zarejestrujesz się na warsztat o planowaniu w oparciu o potrzeby, który odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 (wtorek) w godz. 19:00-22:00 w Fundacji Evangelium Vitae (Dom Św. Anny).
Informacja o danych osobowych
Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów przeprowadzenia zapisów na warsztat. Administratorem danych jest organizator: Małgorzata Rybak. W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie ich lub wprowadzenie zmian, pisząc na adres: malgorzata.anna.rybak@gmail.com
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Data Twojego ślubu *
Twój staż małżeński pomoże określić potrzeby grupy warsztatowej
MM
/
DD
/
YYYY
Imiona i wiek dzieci: *
Twoja sytuacja jako Mamy da wyobrażenie o tym, jak wygląda Twój grafik
Your answer
Jestem Mamą: *
Czy brałaś udział w warsztatach "ZŁAP ŻYCIE"? *
Inne Twoje uwagi
Czy chciałabyś się podzielić innymi uwagami, które wydają Ci się ważne przed Twoim udziałem w warsztatach?
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie zapisów na warsztat "Sięgnij po nowe", organizowany przez Małgorzatę Rybak we Wrocławiu w dniu 12.02.2019 r., zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service