iDEME 2019
Prihláška na iDEME 2019 - 12. ročník odbornej konferencie o informatizácii verejnej správy 25.6.2019 (utorok), Bôrik, Bratislava

Registrácia bude ukončená 21. júna 2019 (piatok), v prípade naplnenia kapacity pred uvedeným termínom si usporiadateľ vyhradzuje právo ukončiť on-line registráciu pred týmto termínom.

Meno účastníka *
Your answer
Priezvisko účastníka *
Your answer
Spoločnosť / Firma *
Your answer
Funkcia *
Your answer
Telefonický kontakt *
Your answer
E-mail *
Your answer
Účastnícky poplatok *
Required
Fakturačné údaje platiaceho účastníka (názov spoločnosti, adresa, IČO, DIČ, IČ DPH)
* pozn. účastnícke poplatky je treba uhradiť do 21. júna 2019 na základe zálohovej faktúry, ktorá bude zaslaná poštou do 5 pracovných dní od dátumu zaslania elektronickej on-line prihlášky. Daňový doklad – faktúra bude zaslaná účastníkovi konferencie poštou najneskôr do 10 pracovných dní po skončení konferencie na adresu uvedenú na zálohovej faktúre.
Your answer
Som oboznámený/á a súhlasím so Všeobecnými podmienkami usporiadateľa konferencie iDEME ´19, ktoré sú uvedené na www.ideme.net *
Required
V prípade nezaškrtnutia týmto udeľujem súhlas so spracovaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v registračnom formulári podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service