SKM atvirų durų dienos 2018–2019 m. sezonui
Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia ruoštis mokslo metams ir skelbia atvirų durų dienas rugsėjo 4 ir rugsėjo 6 dienomis artėjančiam 2018–2019 m. sezonui. Jose aptarsime jūs lūkesčius ir rekomenduosime būtent jums tinkamiausią kryptį.

DĖMESIO: 2011 m. ir vėliau gimusiems mažiesiems krepšininkams dalyvavimas atvirų durų dienose nėra būtinas. Užpildžius anketą, su jumis bus susisiekta asmeniškai.

„Siekiame, kad vaikams ir tėveliams rugsėjis būtų kuo paprastesnis ir patogesnis. Todėl kviečiame jau dabar užsiregistruoti į SKM atvirų durų dienas ir atostogauti jau žinant, kas rudens pradžioje", – ragina SKM direktorius Justas Jankauskas.

Kodėl verta tapti SKM dalimi?

Visi SKM auklėtiniai treniruotėse išlavintus sugebėjimus gali pademonstruoti oficialiose rungtynėse – SKM „VitirON KIDS" čempionate, o geriausieji sostinės garbę gina Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL"). SKM trenerių kolektyvą sudaro šiuolaikiški, savo darbą bei vaikų psichologiją išmanantys specialistai.

#SKMVilnius nuolat organizuoja susitikimus su sporto pasaulyje sėkmingai įsitvirtinusiomis asmenybėmis – sporto komentatoriais, sporto žurnalistais, operatoriais, fotografais, skautingo specialistais, teisėjais, sekretoriato darbuotojais ir kitais savo srities profesionalais. Jie motyvuoja jaunuosius krepšininkus ieškoti ir atrasti didžiąją savo gyvenimo aistrą, o ją atradus, pataria, kaip judėti pasirinktu keliu ir siekti savojo tikslo.

Šeimos laisvalaikis – viena pamatinių SKM vertybių. Pramoginių ir sveikos gyvensenos renginių kalendoriuje savo mėgstamas veiklas atras visi – moksleiviai, mamytės, tėveliai, broliukai, sesutės ir kiti šeimos nariai bei jų draugai.

Praėjusį sezoną SKM mergaitėms pasiūlė parodomąsias nemokamas treniruotes, o šiemet ketina plėsti šią veiklą ir organizuoja norinčių sportuoti mergaičių grupę.

SKM glaudžiai bendradarbiauja su reprezentaciniu sostinės Vilniaus „Ryto" klubu. Ši ilgalaikė partnerystė tęsis ir artėjantį sezoną, tad SKM moksleiviai ir jų šeimos tradiciškai bus svarbi Vilniaus krepšinio bendruomenės dalis.

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą visada rasite oficialioje mokyklos svetainėje SKM.lt ir socialiniuose tinkluose, o iškilus bet kokiems klausimams, visuomet laukiame jūsų laiškų (info@skm.lt) arba skambučių (8 679 24 419).

D. Adomaičio linkėjimai SKM krepšininkams: goo.gl/n1E4dW
Krepšininko (ės) vardas ir pavardė *
Your answer
Gimimo metai *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Elektroninis paštas *
Your answer
Pageidaujama treniruočių lankymo vieta (įvardinkite kelis Vilniaus mikrorajonus prioriteto tvarka) *
Your answer
Ar teko anksčiau lankyti krepšinio treniruotes? Jeigu taip, kur konkrečiai? *
Your answer
Kurią dieną atvyksite? *
SKM – gyvenimus keičianti krepšinio mokykla!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms