Rejestracja MG Czas na Przygodę
Jeśli masz ochotę poprowadzić sesję na CNP, to zapraszamy do zgłaszania się - zawsze szukamy chętnych.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Tylko do naszej informacji
Imię lub ksywa *
Tak podpiszemy cię w opisie
Organizacja
Jeśli występujesz w imieniu jakiejś organizacji, prowadzisz fanpage albo bloga, zapraszamy do wpisania tutaj nazwy :)
Numer telefonu *
Edycja: *
Tytuł *
Tytuł sesji
System *
Nazwa gry
Czy przyjazne dla początkujących? *
Na CnP przychodzi sporo początkujących, więc zachęcamy MG, żeby o nich pamiętali :)
Oczekiwana wiedza graczy: *
Tu także prosimy nie szaleć - wiemy, że fajnie, jeśli gracze ogarniają, ale to jednostrzały, a nie długaśne kampanie, na pewno da się obyć bez czytania wszystkich podręczników z danej edycji :)
Required
Wymagana znajomość angielskiego *
Może prowadzisz system, który nie został przetłumaczony na polski i w czasie gry pojawi się dużo pojęć z języka angielskiego - więc chcesz, żeby gracze rozumieli, o czym do nich mówisz.
Opis: *
Tutaj wpisz jakąś zajawkę mówiącą o czym jest sesja. Możesz także wpisać dodatkowe informacje dla graczy, które opublikujemy na stronie - w jakim klimacie jest sesja, w jakim stylu prowadzisz, cokolwiek co pozwoli zapisującym się ocenić czy będą się na niej dobrze bawić.
Podaj słowa kluczowe, skojarzenia związane z Twoją sesją
Skoro jest już opis, to możesz teraz wyłuskać z niego słowa kluczowe w formie hashtagów opisujące fabułę, klimat, świat lub rodzaj gry
Triggery *
To jest to miejsce, w którym prosimy o wypisanie rzeczy, które mogą sprawiać problem graczom i mogą pojawiać się na sesji. Np, brutalność, graficzne opisy, dużo straszenia itp, itd. Chodzi o to, żeby wszyscy czuli się bezpieczni i żeby wiedzieli czego mogą się spodziewać na sesji.
Ograniczenie wiekowe: *
Jeśli sesja jest kierowana do konkretnej grupy wiekowej np. 12-15 lat, to zawsze można uzupełnić widełki pod opcją "inna odpowiedź"
Minimalna liczba graczy *
Poniżej tej liczby sesja się nie odbędzie
Optymalna liczba graczy *
Tyle chcesz mieć optymalnie
Maksymalna liczba graczy *
Więcej nie zmieścisz na sesji
Planowany czas trwania sesji: *
Link do grafiki: *
Do grafiki, nie do strony z nią. To co się wyświetla jak się kliknie "pokaż obrazek". Adres musi kończyć się na .jpg, .png lub na innym rozszerzeniu typowym dla pliku graficznego. I nie może to być z pinterest'a. :)
Źródło grafiki: *
Nie chodzi o linka - potrzebujemy informacji skąd pochodzi grafika (czyli autora / właściciela praw).
Czy chcesz skontaktować się ze swoimi graczami przed CnP? *
Czy gracze mogą się z Tobą skontaktować, jeśli mają jakieś pytania co do sesji?
Clear selection
Czy zamierzasz przygotować gotowe karty postaci?
Clear selection
Inne
Jeśli jest coś innego, co chcesz nam przekazać, wpisz to tutaj
Zgoda *
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe - nazwisko i nick, e-mail, numer telefonu - na potrzeby organizacji aktualnej edycji Czasu na Przygodę. Używamy ich, żeby przypisać Twoich graczy. Twoje dane będą przetrzymywane przez dwa lata. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Polnej 46D/13. Możesz skontaktować się z nami pod adresem iodo@ava.waw.pl
Powiadomienia
Jeśli klikniesz poniższą zgodę (w kolejnym pytaniu), dopiszemy cię do listy naszych MG i będziesz mógł/mogła otrzymywać informacje, kiedy będziemy organizować jakieś wydarzenie na którym będą odbywać się sesje. W każdej chwili będziesz mógł/mogła się wypisać, zaznaczając poniższe pole
Clear selection
Zapisz się na powiadomienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Avangarda. Report Abuse