Future Science Team İl Koordinatörlüğü Başvuru Formu
Bu form, koordinatörü bulunmayan illerin koordinasyon işleri ile ilgilenmek isteyen gönüllüler için başvuru formudur.
İl koordinatör görevleri;
1- O ile gelen üyelik başvuruları doğrultusunda tüm üyeleri bir platformda bir araya toplamak ve tanışmalarını sağlamak. Bu platform, koordinatör tarafından belirlenir ve üyelerin ortak kararı doğrultusunda değiştirilebilir.
2- Genel koordinasyon ekibi ile iletişimi sağlamak. İl organizasyonunda çıkan faaliyet önerilerini genel koordinatörlere sunarak süreçten haberdar eder.
3- İl içinde düzenlenen faaliyetleri koordine ederek, katılamayacaksa bile düzenli gerçekleşmesi için yönetimine yardımcı olmak.
4- İl ekibinin düzenlediği etkinliklerin ardından o etkinlik hakkında bir blog yazısı oluşturulmasını sağlamak. Blog yazısı önerileri için "FST Eskişehir Notları" yazısı referans alınabilir. Okuyucuları etkinliğin nasıl geçtiği hakkında bilgilendirmeyi ve etkinlik sonunda çıkan notları paylaşmayı amaçlamalı. Blog yazısını tüm üyeler birlikte katkı sağlayarak oluşturabileceği gibi, tek bir kişi herkesten alıntılar yaparak da oluşturabilir. İl koordinatörü bu blog yazısının oluşturulmasından ve genel koordinasyona iletilmesinden sorumludur.
5- İl koordinatörleri, tüm illerin koordinatörlerinin bulunduğu bir whatsapp grubuna dahil olur ve belirli aralıklarla toplantılara ve görüşmelere katılır. Katılamadığı durumlarda toplantı raporunu okumalı ve ekleme yapacaksa toplantıdan sonraki bir hafta içinde genel koordinasyon grubuna iletmelidir.
6- İlk koordinatörü, genel koordinasyon grubunda alınan kararları, duyurulması gereken duyuruları il grubuna iletmek ile sorumludur.

Bulunduğunuz ilin koordinatörü olmak istiyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Lütfen sadece bu iş ile ilgilenebileceğinizi düşünüyorsanız başvurunuz. İl koordinatörlüğü sanıldığı kadar yorucu ve vakit isteyen bir iş olmasa da, belirli bir ilgi ve sorumluluk isteyen bir iştir.

Email address *
Adınız, Soyadınız *
Your answer
Okulunuz *
Your answer
Üniversite okuyorsanız, bölümünüz.
Your answer
Koordinatörlüğünü Üstlenmek İstediğiniz İl *
Your answer
FST'den beklentiniz nedir? Neden FST'li olmak, bu görevi üstlenmek istiyorsunuz? *
Your answer
Açıklamadaki maddelerden yola çıkarak; il koordinatörlüğü sorumluluğunu yerine getirebileceğinizi düşünüyor musunuz? *
Your answer
Bulunduğunuz ilde bilimi sevdirme ve ilgiyi artırma amacıyla bir etkinlik düzenlemeniz istense, nasıl bir etkinlik yaparsınız? *
Your answer
Telefon numaranız; *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms