Registrácia na Luník IX. pre farnosti/rómske komunity
Stretnutie RÓMOV so Svätým Otcom Františkom bude na LUNÍKU IX. Sprievodný program začne o 11:00 hod. Hlavný program bude na priestranstve pred Saleziánskym komunitným centrom v čase od 16:00 do 16:30 hod. Dve hodiny pred príchodom Svätého Otca bude sídlisko uzavreté.

Podmienka účasti:
Podľa aktuálne platných nariadení sa stretnutia s pápežom budú môcť zúčastniť tí, ktorí sú očkovaní II. dávkou vakcíny (v prípade dvojdávkovej vakcíny, alebo jednou dávkou v prípade jednodávkovej vakcíny).

Tento registračný formulár slúži na prihlásenie skupín/farnosti/rómskych komunít.
Ak sa chystáte prísť ako skupina/farnosť/rómska komunita a plánujete si objednávať autobus, prosíme to kvôli organizačnému zabezpečeniu podujatia.

Zároveň vás prosíme o pripomenutie tým, ktorí tvoria vašu skupinu, aby sa prihlásili aj jednotlivo do celonárodného systému - je to podmienka k získaniu QR kódu, ktorý im umožní vstup na dané miesto stretnutia.

Pochopiteľne v deň stretnutia bude doprava s istými obmedzeniami a k Luníku IX. sa nebude možné dostať osobnými autami alebo autobusmi. Z toho dôvodu bude zabezpečená kyvadlová doprava zo záchytných parkovísk.
Po registrácii dostane zodpovedná osoba spätný mail s organizačnými pokynmi a podrobnými inštrukciami k parkovaniu autobusov.

Podrobnejšie informácie nájdete na www.navstevapapeza.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Názov farnosti/rómskej komunity *
Diecéza *
Počet ľudí *
Doprava *
Zodpovedná osoba *
ktorá dostane podrobné organizačné pokyny. Uveďte či je to kňaz, rehoľník alebo laik. Úlohou tejto osoby bude aj skontrolovať, či všetci nahlásení členovia skupiny sa riadne zaregistrovali do celonárodného systému a či získali QR kód pre vstup na štadión.
Meno a priezvisko *
E - mail *
Telefonický kontakt *
Presná poštová adresa na doručenie materiálov k parkovaniu (ulica, mesto a PSČ) *
Záujem o balíčky pútnika
Pre prihlásené skupiny pripravujeme aj balík pútnika, ktorý si budú môcť záujemcovia objednať. Bude obsahovať spomienkové predmety (magnetky, kľúčenky, perá...), ale aj tričká a mikiny s oficiálnym logom stretnutia Svätého Otca Františka na Slovensku. Ponukový list budeme zasielať prihláseným po spustení registrácie. Priamo na štadióne nebude možný predaj spomienkových predmetov, preto vám odporúčame využiť túto možnosť.
Máme záujem o balíčky pútnika *
Svätá omša na Luníku IX. o 11:00 hod.
Svätá omša bude slúžená priamo na Luníku IX. a to na bočnom pódiu o 11.00 hod. Prosíme, vyznačte, či sa vaša skupina/farnosť plánuje jej zúčastniť. Veľmi nám to pomôže pri logistike dopravy.
Na svätú omšu *
Koncelebrácia na sv.omši o 11:00 hod.
Kňazi budú mať možnosť koncelebrovať pri tejto svätej omši. Nepotrebujú sa registrovať zvlášť, stačí ak nám svoj záujem vyznačia v nasledujúcej otázke. Prípadne to môže vyznačiť aj iná zodpovedná osoba za skupinu, ak má vedomosť, že príde s nimi kňaz a bude koncelebrovať na tejto sv.omši. (Na sv. omšu nech prídu kňazi v dostatočnom predstihu a nech si donesú svoju albu a štólu).
Kňaz bude koncelebrovať *
Osobitné ustanovenia pre účely organizácie podujatí spojených s návštevou Svätého Otca na Slovensku
Pre účely účasti na požadované podujatia berú dotknuté osoby na vedomie, že požadované osobné údaje vo formulári sa spracúvajú pre účely plnenia zmluvy, ktorou je účasť na zvolenom podujatí alebo podujatiach. Rozsah spracúvaných údajov je uvedený vo formulári. Osobné údaje sú uchovávané po nevyhnutnú dobu vyplývajúcu z osobitných právnych predpisov ako aj pre archivačné a štatistické účely. Osobné údaje môžu byť posunuté ďalším prevádzkovateľom pre účely plnenia zmluvy, teda najmä pre účely ubytovania, transportu, bezpečnosti, logistiky a pod. a rovnako môžu byť odovzdané štátnym orgánom na základe zákonnej požiadavky.
Odoslaním formulára dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na potrebné účely.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy