دعوت به مجموعه وبینارهای دولت و جامعه

استادان، پژوهشگران و اندیشمندان گرامی،

انجمن آزادی اندیشه مایل است همزمان و در پیوند با موضوع شماره آینده نشریه آزادی اندیشه «دولت و جامعه» مجموعه وبیناری حول همین موضوع در طی نیم سال آینده از ژانویه تا ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار کند. این وبینارها طبق روال همیشگی آخرین یکشنبه هر ماه میلادی بطور زنده برگزار می‌شود.

در این فراخوان در شرح ضروت بحث چنین میخوانیم:
جامعه مبنای دگرگونی‌هاست، یا دولت؟
شر همواره به دولت برمی‌گردد، خیر به جامعه؟
اصولا رابطه دولت و جامعه در ایران معاصر چگونه است؟ در دوره پس از انقلاب چه ویژگی‌هایی دارد و پیشتر چگونه بوده است؟

چنانچه در این حوزه پژوهش کرده یا صاحب‌نظر هستید و یا دارای مقاله و کتاب هستید بدین وسیله از شما دعوت می‌شود با اعلام آمادگی خود برای ارائه بحث، یا معرفی پژوهش یا کتاب خود در این مجموعه وبینارها شرکت کنید و دیدگاه‌های خود را با طیف گسترده‌ای از علاقمندان، اندیشمندان و دانشگاهیان در میان بگذارید.

این وبینارها بطور زنده در فیس بوک پخش می‌شود و همزمان امکان پرسش و پاسخ فراهم است. بخش اول شامل سخنرانی تا سقف ۴۵ دقیقه و بخش دوم پرسش و پاسخ تا سقف ۴۵ دقیقه است. علاوه بر پخش زنده، نسخه ویراسته تصویری و صوتی وبینارها در سایتهای مختلف و شبکه های اجتماعی در دسترس عموم قرار می گیرد.

قابل ذکر است علاوه بر امکان ارائه بحث و سخنرانی بصورت تک نفره، امکان مصاحبه و گفتگوی دو یا سه نفره نیز فراهم است. برای انجام مصاحبه و گفتگوی دونفره اینکه شما در چه نقطه جغرافیایی باشید و گفتگو کننده در چه نقطه دیگری باشد مهم نیست و نرم افزار مورد استفاده برای پخش وبینار بلحاظ فنی انجام گفتگو نقاط مختلف را تسهیل می‌کند.

لطفا در اسرع وقت در فرم زیر عنوان و چکیده مبحث خود و همچنین زمانی که مایل به ارائه آن هستید را پر کنید. همچنین اگر سخنران پیشنهادی در این حوزه مد نظر دارید لطفا به ما معرفی کنید. کلیه فرمها و پیشنهادهای دریافتی در برنامه ریزی و سامان‌دهی وبینارها بررسی می‌شوند.


مشتاقانه منتظر مشارکت فعال شما هستیم.
Email *
نام سخنران
موضوع سخنرانی
یک پاراگراف خلاصه بحث
ترجیح میدهم در آخرین یکشنبه ماه ... برگزار شود
در صورتی که مایل به انجام مصاحبه و گفتگوی دو نفره هستید، در این قسمت نام و ایمیل تماس گفتگو کننده پیشنهادی را قید کنید
ملاحظه و نکته تکمیلی؟ پیشنهاد سخنران؟
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy