Angličtinka - registrace dítěte
Vážení rodiče, zde se prosim zaregistrujte na kroužek v MŠ Mládeže

Lekce probíhají přímo v MŠ, 2krát týdně cca 8 - 12 dětí ve skupince, v nejlépe vhodném čase určeném vedením MŠ.(pondělky a středy) Výuka je vedena lektorem, který́ disponuje příslušnou zkouškou z jazyka, pedagogickým vzděláním pro práci s dětmi předškolního věku a hlavně zkušenostmi s výukou. Náplní kurzu je harou formou získání první slovní zásoby jazyka s maximálním důrazem na správnou výslovnost. Veškeré učební materiály dostanete během školního roku. Výsledkem kurzu je především zájem dítěte o cizí jazyk a slovní zásoba odpovídající věku dítěte .
Email *
Jméno dítěte *
Přijmení dítěte *
Název třídy
Předškolák
Zákonný zástupce *
Telefon (rodiče) *
Email (rodiče) *
Prohlášení zákonného zástupce *
Rodiče či zákonní zástupci souhlasí s předáním zodpovědnosti za děti v době konání kroužku lektorce a to od doby převzetí dítěte lektorkou kroužku do doby předání rodičům či zákonným zástupcům anebo učitelce MŠ i s tím, že když bude mít dítě kázeňské problémy, opakovaně bude přicházet na lekce později anebo jej kroužek nebude bavit, učitelka s rodiči domluví ukončení účasti.
GDPR *
Poskytnutí těchto údajů je zcela dobrovolné. Vaše zde uvedené osobní údaje budou použity výhradně za účelem komunikace ve věci: kroužek Angličtinka, budou zpracovávány a chráněny v souladu s platnými právními předpisy na ochranu osobních údajů, nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem a nebudou poskytnuty třetím stranám. Vaše údaje nebudou uchovávány déle, než je pro tento účel právně přístupné.
Platba
PLatba je na účet školy. Děti předškolní (k 1.9.2020 pěti letí a starší) příspěvek hradí z větší části ÚMČ Praha 6 + finanční spoluúčast rodičů. Částka a číslo účtu Vám bude předána v MŠ u pí. Tylove - pani hospodářky.
Clear selection
Info první lekce
Začínáme první týden v říjnu. Pomůcky na lekce: obyčejný sešit A4 (může být nelinkovaný) a malou sadu pastelek.
Clear selection
Vzkaz nebo otázka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy