Request edit access
Nezávazná přihláška na workshop výroby opasku či psaníčka
Přijďte si vyzkoušet brašnářství a práci s kůží a vyrobte si krásný a voňavý výrobek z pravé kůže. Tento formulář slouží pouze jako nezávazná přihláška - zanechte prosím svůj e-mail, na který Vám občas pošlu nově vypsané termíny.

Aktuálně realizované workshopy:
1/ Opasek z pravé kůže - dámská či pánská varianta, na výběr ze tří barev kůží (černá, tmavě hnědá, koňaková) i několika přezek
2/ Dámské psaníčko - na výběr z několika barev kůží dle aktuální dostupnosti (v současné době je to černá, hnědá, šedá, tmavě či světle modrá) a barev kování (zlatá, stříbrná, bronzová, černá)
3/ Psí obojek

Co si z kurzu odnesete?
- Vlastní výrobek
- Zažijete pocit, že jste vyrobili něco tak pěkného vlastníma rukama, co vydrží dlouhá léta :)
- Naučíte se pracovat s kůží, pochopíte základní souvislosti
- Odpočinete si od "práce hlavou"

Pro koho je kurz určen?
Pro úplné začátečníky, nadšence, šikuly i ty, co mají obě ruce levé. Kurz je koncipován tak, aby výrobek zvládl vyrobit každý. Veškeré úkony Vám předem ukážu, nejprve si je vyzkoušíte na jiném kousku kůže a díky tomu se nestane, abyste udělali na svém výrobku chybu :)

Co s sebou?
Není třeba nic, vše bude připravené, ale v případě výroby opasku - pokud by měl sloužit jako dárek/překvapení, doporučuji zjistit předem obvod pasu podle současného opasku obdarovaného - změřte prosím přesně podle grafiky (viz níže ve fotogalerii) nebo pásek doneste s sebou.

Ceny workshopů:
Kurz výroby dámského psaníčka - 1850 Kč
Kurz výroby mini psaníčka - 1350 Kč
Kurz výroby psího obojku - 1650 Kč
Kurz výroby opasku - 1950 Kč

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Mám zájem o zasílání informací o nově vypsaných termínech a souhlasím se zpracováním os.údajů (pouze pro účely této akce. Jedná se pouze o jméno a e-mail) *
Máte-li jakýkoliv dotaz:
Your answer
Opasek
Psaníčko
Psaníčko
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service