HacknBreak 2018 Kayıt / Application
Lütfen başvurularınızı bireysel olarak yapın. Formu dolduranlar arasından seçilen kişilerle sonuç paylaşılacak. HacknBreak 2018 'e katılmak istiyorsanız formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduğunuzdan emin olun.

Form ile paylaştığınız bilgiler HACKNBREAK Organizasyon Ekibi ve Açık İnovasyon Derneği Etkinlik Komisyonu tarafından etkinliğe katılımınızı değerlendirme amaçlı kullanılacaktır. Asla farklı amaçlarla kullanılmamaktadır.

******************English************************
Please make your application personally. The results will be shared with the people selected from the form fillers. If you want to join HacknBreak 2018, make sure you complete the form with accurate information.

The information you share with the form will be used by HACKNBREAK Organization Team and Open Innovation Association Event Commission to evaluate of your participation in the event. It is never used for different purposes.

01-09 September 2018
İZMİR - URLA - İYTE, Teknopark İzmir
info@hacknbreak.com

Ad Soyad / Name Surname *
Your answer
Eposta / Email *
Lütfen, en sık kullandığınız eposta adresinizi yazınız. (Bu form üzerinden toplanan eposta verileriniz gücenle saklanmaktadır.)
Your answer
Telefon / Phone *
Your answer
Cinsiyet / Gender *
İl / City Name *
Nereden geliyorsunuz?
Your answer
Rozet / Badge *
Aşağıdakilerden sizi en çok tanımlayan seçeneği işaretleyin.
Organizasyon : Okul Adı ya da Çalıştığınız Şirket *
Çalıştığınız şirket ya da kurumun tam adını ya da öğrenciyseniz okulunuzun adını yazınız.
Your answer
Bölüm
Öğrenciyseniz bölümünüzü yazınız.
Your answer
Topluluklar / Communities *
Üye olduğunuz topluluk ya da toplulukları (öğrenci topluluklarıi birlikler ya da dernekler vb) listeleyiniz. Üye olduğunuz tüm toplulukları listeleyiniz ve varsa topluluktaki aktif görevinizi yazınız. Üye değilseniz Üyeliğim Yok yazabilirsiniz.
Your answer
Teknolojiler & Konular / Technologies *
İlgilenizi çeken, dinlemek ve eğitim almak istediğiniz teknoloji ya da konulardan size en uygun olanları işaretleyiniz. (En fazla 4 seçenek işaretleyebilirsiniz. Bu alanda verdiğiniz yanıtlara göre program oluşturulacaktır.)
Required
Kimleri Dinlemek İstersiniz? / Who You Want To Listen?
HacknBreak'te dinlemek istediğiniz konuşmacılar varsa aşağıda bizlerle paylaşabilir misiniz? Format olarak şu şekilde birden fazla konuşmacı ekleyebilirsiniz: Konuşmacı adı - Konu - Varsa Bir Konuşmasının Youtube Linki.
Your answer
Link - Bağlantı / URL *
Size ait olan twitter ya da linkedin gibi bir sosyal medya hesabınızın, bloğunuzun, portfolyo sitenizin ya da web sitenizin TAM LİNKİNİ yazınız. Bu bağlantı sizinle ilgili bilgi alabileceğimiz açık bir bağlantı olmalıdır . Yukarıda verdiğiniz bilgileri doğrulamak için kontrol edilecektir.
Your answer
Katılım Süresi Durumu *
HacknBreak'e katılım sürenizle ilgili bilgi veriniz.
Required
Konaklama Tercihiniz / Accomodation Preferences *
Konaklama için aşağıda belirttiğiniz tüm alternatifler için doğacak extra ücretleri katılımcı kendisi ödeyecektir. Konaklama ile ilgili alternatifler ve ücretleri web sayfasından paylaşılacaktır.
Diyetiniz / Diet Preferences
Neden Katılmak İstiyorsunuz? / What is your motivation to attend HacknBreak 2018? *
Lütfen katılmak isteme nedenlerinizi, yeteneklerinizi, hangi alanda çalıştığınızı, çalışmak istediğinizi, HacknBreak'in size sunacağı katkıları (ön gördüklerinizi) bizlerle paylaşın.
Your answer
Daha Öncekilere Katıldınız mı? / Did You Attend Before? *
HacknBreak Yorumlarınız / About HacknBreak
Keyifli bir HacknBreak 2018 için, eğer 2017 yılında ya da daha önce katıldıysanız etkinlik ile ilgili olumlu ve olumsuz tüm yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Açık İnovasyon Derneği. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms