Platforma Polskiej Przedsiębiorczości
Szanowni Państwo,

musimy zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją, która dotyka nas wszystkich a skutki jej będą odczuwalne jeszcze przez bardzo długi czas. Stoi przed nami wyzwanie jakim będzie odbudowanie Polskiej Przedsiębiorczości, szczególnie w sektorze małych i średnich firm.

Nie czekajmy z założonymi rękami, aż inni zrobią coś za nas. Najlepiej wiemy czego nam potrzeba, byśmy mogli dobrze działać i się rozwijać.

To czas Polskiej Przedsiębiorczości. Zacznijmy mówić jednym głosem. Głosem, który będzie miał siłę sprawczą. Tylko wspólnie możemy przetrwać ten trudny okres minimalizując wszelkie straty, tworząc nową lepszą przyszłość dla siebie, naszych firm i naszych rodzin.

Już teraz tworzymy: Platformę Polskiej Przedsiębiorczości, na której będziemy mogli przedstawić sytuację naszych firm, nasze problemy i trudności, nasze oczekiwania, potrzeby i propozycje. Pozwoli nam to na stworzyć Raport Rekomendacyjny dla wszystkich jednostek rządowych i samorządowych o rzeczywistym stanie, potrzebach i oczekiwaniach polskich przedsiębiorców oraz mieć nadzór nad ich realizacją. Chcemy utworzyć miejsce, które będzie wspierać, chronić i pomagać wszystkim przedsiębiorcom dotkniętym tą trudną sytuacją.

Zachęcamy do wypełnienia tej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa problemy i potrzeby, aby móc na nie odpowiedzieć.

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności: http://wiarawbiznesie.pl/regulamin/polityka-prywatnosci/

Wszystkie informacje związane z działalnością naszej Fundacji znajdą Państwo na naszej stronie: www.wiarawbiznesie.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Numer telefonu:
Adres mail:
Strona www, social media czy inne formy kontaktu:
Czy zgadasz się z postanowieniami naszej Polityki prywatności? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy