Pieteikšanās anketa "Sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstības laboratorijai" Gulbenes novadā 4.-6.09.
LEADER sadarbības projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros no 4. līdz 6. septembrim Gulbenes novadā, pašā Gaujas krastā, notiks “Sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstības laboratorija”. Tas būs 48 h garš ideju maratons, kurā profesionālu mentoru vadībā būs iespēja attīstīt jau iecerētas, kā arī izstrādāt jaunas sociālās uzņēmējdarbības idejas, lai pasākuma noslēgumā radītu jau gatavus sociālā biznesa prototipus.

“Laboratorijā” aicinām pulcēties individuālas personas vai domubiedru grupas līdz 3 personām, kam jau ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, taču nav tai vēl rasta biznesa koncepcija, kā arī tos, kuriem nav savu ideju, taču ir vēlme iesaistīties sociālajā uzņēmējdarbībā.

Priekšroka tiks dota dalībniekiem no LEADER sadarbības projektā “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” iesaistīto vietējo rīcības grupu teritorijām - Alsungas, Babītes, Gulbenes, Jelgavas, Ķekavas, Kuldīgas, Mārupes, Olaines, Ozolnieku un Skrundas novadiem, tomēr pieteikt savu dalību pasākumā aicinām interesentus no visas Latvijas. Vienīgais nosacījums - dalībniekam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Lai pieteiktu savu dalību pasākumā, līdz 16. augustam jāaizpilda šī pieteikuma anketa.
"Laboratorijā" piedalīšos kā: *
Jūsu vai komandas dalībnieku vārdi, uzvārdi *
Jūsu vai komandas dalībnieku vecums *
Jūsu vai komandas vadītāja telefona numurs *
Jūsu vai komandas vadītāja e-pasta adrese *
Jūsu vai komandas dalībnieku faktiskā dzīves vieta (lūdzu, norādiet pilsētu vai novadu) *
Jūsu vai komandas dalībnieku pašreizējā nodarbošanās *
Lūdzu atzīmējiet, kādēļ vēlaties piedalīties "Laboratorijā" ? *
Ja "Laboratorijā" piedalīsieties ar savu ideju, lūdzu, īsi uzraksiet, kāda un kādā attīstības stadijā tā ir?
Kādas ir Jūsu profesionālās prasmes? (piemēram, mārketings, IT, grāmatvedība, PR, tulks, pasākumu organizēšana, darbs NVO u.tt.) *
Vai Jums "Laboratorijā" nepieciešams veģetārs vai vegānisks ēdiens? *
APLIECINĀJUMS // Ja mana dalība "Laboratorijā" tiks apstiprināta, taču pirms pasākuma man parādīsies temperatūra, COVID-19 vīrusam raksturīgās slimības pazīmes vai būšu bijis/usi kontaktā ar COVID-19 slimniekiem, savu dalību pasākuma atsaukšu. *
Jūsu komentāri, jautājumi
Informācijai
Šajā anketā norādītie personas dati tiks izmantoti, lai informētu Jūsu par iespējamo dalību pasākumā. Datu apstrādi un glabāšanu veic biedrība “Partnerība Daugavkrasts”. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minētā mērķa sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.

Atbilde par iespēju piedalīties pasākumā Jums tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu 20. augustā.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy