Карта капіталів м. Ніжина
Карта капіталів

Добробут кожної громади залежить від кількості та якості суспільного капіталу, що створюється на даній території. Поняття суспільний капітал включає в себе 4 основні капітали, що беруть безпосередню участь у створенні економічної вартості: фінансовий, природній, людський та промисловий, а також додаткові нематеріальні капітали, що не мають прямого стосунку до створення вартості, але суттєво впливають на якість життя території – це соціальний капітал та рівень інноваційності.

За визначенням Міжнародної ради з інтегрованої звітності усі 6 капіталів лежать в основі створення економічної та неекономічної вартості та є фундаментом взаємодії державних інституцій, бізнесу та суспільства:
• Фінансовий капітал.
• Промисловий та технологічний капітал.
• Людський капітал.
• Природній капітал.
• Соціальний капітал.
• Інноваційний та творчий капітал.

Суспільні капітали зростають, руйнуються, або трансформуються залежно від дій ключових заінтересованих сторін території або внаслідок реагування на зовнішні чинники. Карта суспільних капіталів допомагає оцінити стан кожного з капіталів на певній території, та окреслити пріоритетні напрями розвитку території.

Капітал
Фінансовий *
Вкажіть усі фінансові засоби, що є в розпорядженні громади. Йдеться про наявні оборотні кошти, резервні кошти, боргові зобов’язання, рівень доходів населення, обсяг інвестицій тощо (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть фінансовий капітал від 0 до 10 *
Промисловий та технологічний *
Вкажіть усю фізичну інфраструктуру, що збудована на території, а також виробничі об'єкти та великі технологічні установки (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть промисловий та технологічний капітал від 0 до 10 *
Людський *
Вкажіть якість людського капіталу, оцінюючи за параметрами освіти, стану здоров’я, сукупного професійного досвіду, кількістю талантів та якістю навичок (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть людський капітал від 0 до 10 *
Природній *
Вкажіть природні ресурси території, географічні чинники, корисні копалини, ландшафтні особливості тощо (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть природній капітал від 0 до 10 *
Соціальний *
Вкажіть стосунки між людьми, рівень суспільної довіри, вагомість звичаєвих норм, поведінкової культури, наявність спільних цінностей тощо (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть соціальний капітал від 0 до 10 *
Інноваційний та творчий *
Вкажіть те, як часто з’являються та втілюються свіжі ідеї, винаходи, творчі проекти, чи громада створює можливості для талановитих людей тощо (тезисно до 30 слів).
Your answer
Оцініть інноваційний та творчий капітал від 0 до 10 *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms