Aplikacion - BURSË 100% në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani
Kolegji Universum dhe "Knappschaft Kliniken" nga Gjermania ofrojnë 25 BURSA TË PLOTA për maturantë për studime në Programin #Infermieri në Universum (Kampusi Ferizaj).

Studio vitin e parë në UNI - Universum International College dhe vazhdo vitin e dytë dhe të tretë (ausbildung) në Gjermani👨🏻‍🎓📚🌎

Maturantët e përzgjedhur përfitojnë:

✅ Shkollim FALAS në Programin Infermieri në #UniversumFerizaj dhe në Gjermani;

✅ Kurs FALAS të Gjuhës Gjermane në UNI;

✅ Asistencë për aplikim për vizë dhe qëndrim në Gjermani;

✅ Banim, sigurim shëndetësor dhe kushte për jetesë, të siguruara në Gjermani gjatë studimeve;

✅ Punësim i Garantuar në Gjermani;

Afati i fundit per aplikim 15.08.2023. Përzgjedhja e kandidatëve do të bëhet përmes Testit dhe Intervistës. 

Për çdo informatë shtesë, na kontakto në ferizaj@universum-ks.org apo +383 44 725 675.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emri dhe Mbiemri *
Ditelindja *
MM
/
DD
/
YYYY
Numri i telefonit *
E-mail adresa
Komuna ku jetoni? *
Emri i Shkollës së Mesme dhe Qyteti *
Nota mesatare në Shkollë të Mesme? *
Niveli i njohurive në Gjuhë Gjermane? *
Ku keni dëgjuar për këto bursa 100% për INFERMIERI? *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kolegji Universum. Report Abuse