Teadveloleva vanemluse (mindful parenting) 8-nädalane kursus Haapsalus 21.10-9.12.19
KURSUSEST:

Teadveloleva vanemluse kursusel õpitakse varasemast järjepidevama tähelepanuga märkama käesoleva hetke kogemust. Rõõmsa huvi ja sõbralikkuse harjutamise toel on kursusel osalenud vanemad ühelt poolt rohkem kohal vanemaks olemise ilusates hetkedes ning teisalt tulevad paremini toime vanemlusega kaasneva stressi ja raskustega.

Kursus aitab saada paremat kontakti iseendaga ja oma sisemise tarkusega, seega kursusel ei õpetata vanemlikke oskusi. Küll aga õpitakse paremini tähele panema oma käitumise- ja mõtlemisemustreid, nägema nende päritolu enda lapsepõlves ja hilisemates kogemustes, suhtuma neisse huvi ja sõbralikkusega ning soovi korral neid läbi teadlike valikute ka muutma. Kursusel käsitletavate teemade seas on näiteks enda eest hoolitsemine, oma kehaga parema kontakti saamine, lapsepõlvest pärit skeemide äratundmine, piiride seadmine ja konfliktidega toimetulek.

Susan Bögelsi ja Kathleen Restifo poolt loodud programm (Mindful Parenting, 2014) aitab vähendada vanemliku stressi, nii vanemate kui ka nende laste psüühilisi probleeme, parandab oluliselt lapsevanemate koostööd lastekasvatamisel ja suurendab vanema enda tajutud suutlikkust lapse kasvatamisel.

TOIMUMISAEG:

8-nädalane kursus toimub alates 21. oktoobrist kuni 9. detsembrini esmaspäeviti kell 17-20 Haapsalu Hariduse Tugiteenuste Keskuses (Jaama 17).

Koha kursusel tagab osalemispanuse 25€ tasumine. Kahele samast perest osalevale vanemale on registreerumistasu kokku 40€. Kursuse toimumist toetab Haapsalu linn.

Kursuse läbiviija on psühholoog ja perenõustaja Gea Grigorjev (gea.grigorjev@tugikeskus.haapsalu.ee). Kursuse kohta saab rohkem lugeda www.geaaeg.ee/teadvelolevvanemlus

REGISTREERUMINE:

Registreerumiseks tuleb täita allolev vorm hiljemalt 14.10.19.
Registreerumisvormis märgitud info jääb vaid kursuse juhendaja kasutusse ning on aluseks peale registreerumist toimuvale lühikesele telefoni teel toimuvale tutvumiskõnele enne kursuse toimumist.
Email address *
Nimi: *
Your answer
Email: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Perekonnaseis *
Your answer
Lapsed (vanus, sugu, soovi korral nimi) *
Your answer
Eriala/amet *
Your answer
Teise lapsevanema nimi kui osalete kahekesi
Your answer
Palun märgi ära, milline on sinu osalustasu: *
Palun märgi siia kui soovid arvet ettevõttele, soovid näiteks kahes osas maksta või on muid küsimusi või kommentaare seoses osalustasuga:
Your answer
Kas sa oled osalenud varasemalt teadveloleku või meditatsiooni kursustel? Kui jah, siis kes oli sinu õpetaja ja missuguse kursusega oli tegemist? *
Your answer
Millised on sinu ootused algavale kursusele? *
Your answer
Kas oled tegelenud iseseisvalt varasemalt meditatsiooni, teadveloleku/mindfulnessi või heasoovlikkuse/aktsepteerimise praktikatega? Kui jah, siis kirjelda ka, milliste praktikatega ning mis mahus. *
Your answer
Kas sul on teadaolevalt füüsilise või vaimse tervise probleeme, mis võivad mõjutada kursusel osalemist? *
Your answer
Kas oled valmis kursuse ajal osalema vähemalt 6-l kohtumisel ning tegema igapäevaselt kursuse ülesandeid ja praktiseerima teadveloleku harjutusi umbes 20-45 min päevas? Mõtle läbi ja kirjelda, kas ja kuidas pead selleks oma päevakava ja tegemisi kohandama? *
Your answer
Kas soovid veel midagi lisada või on sul küsimusi kursuse osas?
Your answer
Aitäh ja kohtumiseni!
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy