Formularz rekrutacyjny AHR
Email address *
Szanowni Państwo,
W ramach projektu „Zarządzanie aktywnością zawodową pracowników 50+” oferujemy Państwu bezpłatne, dwudniowe szkolenia, które realizowane będą przez Analizy HR Doradztwo Szkolenia Małgorzata Kośmicka. W szkoleniu mogą brać udział podmioty zatrudniające pracowników 50+. W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza. Szkolenia będą odbywały się w Centrum Integracji Europejskiej w Rokosowie.
Czy zatrudniasz pracowników w wieku 50+? *
Jeżeli zaznaczyłeś odpowiedź TAK, możesz przejść do wypełniania formularza zgłoszeniowego. Jeżeli zaznaczyłeś odpowiedź NIE, to niestety nie możesz brać udziału w szkoleniu.
Imię i nazwisko: *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Nazwa reprezentowanego podmiotu *
Proszę o wpisanie nawy przedsiębiorstwa
Your answer
Wielkość reprezentowanego podmiotu: *
Required
Podaj liczbę zgłaszanych osób na szkolenie *
Your answer
Proszę zaznaczyć wybrany termin szkolenia: *
Proszę o zaznaczenie jednej daty
Required
Dane osobowe: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Instytut Zachodni, z siedzibą przy ul. Wojskowej 6 B7, kod pocztowy 60-792 w Poznaniu oraz Analizy HR Doradztwo Szkolenia Małgorzata Kośmicka dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu pod nazwą "Zarządzanie aktywnością zawodową pracowników 50+", zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Dziękujemy
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Instytut Zachodni. Report Abuse - Terms of Service