Zgłoszenie na TOP KWILCZ 2.9.2017
Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych „Działamy Razem” oraz Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza zapraszają Państwa do udziału w Targach Organizacji Pozarządowych w Kwilczu, które odbędą się 2 września 2017r. od godz. 13.00 do godz. 20.00 przed Kwileckim Centrum Kultury i Edukacji.

Zachęcamy wszystkie organizacje do przygotowania stoisk promocyjnych, które umożliwią zaprezentowanie swojej działalności, dorobku, projektów. Będzie to wspaniała okazja do integracji, promocji swoich działań, pozyskania wolontariuszy.

W ramach organizacji Targów zapewniamy stoisko (namiot, stół, ławki, powierzchnię wystawienniczą) oraz poczęstunek.
Ponadto w trakcie targów odbędą się spotkania i warsztaty dla mieszkańców Kwilcza oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. W programie zaplanowano:

• 15.00 warsztaty kulinarne dla dorosłych – Tradycyjna kuchnia polska (obowiązują zapisy e-mail: biuro@ckie.kwilcz.pl, tel. 616706018 – liczba miejsc ograniczona, koszt 15 zł, płatne na miejscu)

• 16.00 warsztaty rękodzielnicze – Renowacja starych mebli (obowiązują zapisy e-mail: biuro@ckie.kwilcz.pl, tel. 616706018 – liczba miejsc ograniczona, koszt 25 zł, płatne na miejscu)

• 17.00 spotkanie dla organizacji pozarządowych – Pozyskanie dofinansowania w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego „Równać Szanse”

Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać do 25 sierpnia 2017 r. na poniższym formularzu zgłoszeniowym

Ponadto, organizacje, które dokonały zgłoszenia, prosimy o przesłanie logotypów oraz innych materiałów graficznych promujących Państwa organizację na adres: ngo@dzialamyrazem.pl. Jest to niezbędne celem przygotowania materiałów promocyjnych na TOP Kwilcz 2017

Email address *
Nazwa organizacji
Your answer
Dane adresowe organizacji [ulica, nr, kod, miejscowość]
Your answer
Proszę o podanie danych osoby kontaktowej [imię, nazwisko, telefon]
Your answer
Proszę o informację nt. działalności organizacji/ czym organizacja zajmuje się na co dzień?
Your answer
Proszę o informację nt tego, co organizacja chciałaby zaprezentować podczas TOP Kwilcz 2017
Your answer
Proszę o informację ile osób, z ramienia NGO, weźmie udział w TOP Kwilcz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms