Přihláška do Chemického klubu 2019-2020

Chemický kroužek je určen pro nadšené středoškoláky, kteří by si v laboratoři rádi vyzkoušeli náročnější chemické experimenty, které nelze provádět ve středoškolských laboratořích. Podmínkou je ukončený první ročník SŠ nebo ekvivalentní ročník víceletých gymnázií.

Co bude náplní?

Účastníci budou mít příležitost si sami připravit organické a anorganické molekuly se zajímavými vlastnostmi (léčiva, fotochromní sloučeniny, fluorescenční barviva apod.) nebo z přírodních zdrojů izolovat organické látky a studovat je s využitím různých instrumentálních technik běžně používaných v reálném výzkumu (nukleární magnetická rezonance, infračervená a UV/vis spektroskopie, plynová chromatografie).


Kdy a kde bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat jednou za 3 týdny v pátek odpoledne v laboratoři Ústavu chemie pavilon A10 přízemí v univerzitním kampusu Masarykovy Univerzity v Brně-Bohunicích. Začátek kroužku je v 15.00, jeho délka je 4 hodiny.

Jak se mohu přihlásit?

Podmínkou účasti je přihlášeni přes tento webový formulář do 31.8.2019. Následně bude vybráno 12 nejlepších studentu, kteří budou uvědomeni do 6.9.2019.

Uzávěrka přihlášek:

3.9.2019

Oznámení vybraných osob:

6.9.2019
Email address *
Jméno a příjmení *
Číslo mobilního telefonu
Škola, ročník
Jaké jsou tvé zájmy? *
Jaká je tvoje motivace se přihlásit do DNA klubu? (max 250 slov) *
Jaký je tvůj vědecký projekt snů a proč? (max. 500 slov) *
Účast v olympiádách, soustředěních,.... + umístění *
Kde se vidíš za 10 let? *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (podrobné znění zde: http://bioskop.muni.cz/cs/prohlaseni-o-zpracovani-osobnich-udaju) *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy