Formularz zapisu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
na zajęcia programowania (II semestr 2022/2023)
Kurs semestralny
Imię i nazwisko dziecka *
Rok urodzenia dziecka *
Imię i nazwisko opiekuna *
Telefon opiekuna *
E-mail opiekuna *
Własny laptop *
Własny laptop umożliwi instalację oprogramowania na zajęciach i kontynuację pracy nad swoimi projektami w domu, a także dzielenie się efektami swojej pracy z rodziną i kolegami. Jeśli praca na własnym laptopie nie jest możliwa, dziecko będzie pracowało na naszym sprzęcie.
Wybierz miejsce odbywania zajęć *
* W Pile prowadzimy zajęcia we wszystkie dni tygodnia. W zależności od poziomu zaawansowania i wieku dziecka będziemy proponować Państwu telefonicznie dzień i grupę. Prosimy ewentualnie podać jakie dni Państwu pasują lub które nie pasują - ułatwi nam to przydział dziecka do odpowiedniej grupy.
Ewentualne uwagi lub informacje, które chcieliby Państwo nam przekazać.
Klauzula informacyjna

W myśl art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, że:

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Akademia Programowania LEVEL UP s.c. z siedzibą w Pile, ul. Lelewela 49, e-mail katarzyna.pazdej@gmail.com, telefon: 501-177-749.

2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest zapis Państwa dziecka na kurs programowania w ramach Akademia Level UP – art. 6 ust. 1 lit. b RODO

3. Dane będą przetwarzane w celu zapisu na kurs, realizacji i rozliczenia kursu z programowania dla dzieci i młodzieży.

4. Zgodnie z obowiązującym prawem dane osobowe mogą zostać przekazane organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

5. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowego zrealizowania i rozliczenia kursu.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania a jeśli ma to zastosowanie prawo do przenoszenia danych, usunięcia danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania.

7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).

8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do zrealizowania umowy, którą jest udział dziecka w kursie programowania w ramach Akademia Programowania LEVEL UP. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestniczenia w ww. kursie.

9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Zapoznałem(am) się z treścią klauzuli informacyjnej i wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby realizacji kursów programowania w ramach Akademia Programowania LEVEL UP. *

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy