Visszajelzés - UVF MM Castellum
Kérlek segíts minket azzal, hogy értékeled az Új Vevők Futószalagon Mastermind Programunknak a februári élő tréningjét. Ha bármilyen észrevételed, jobbító javaslatod van, írd le bátran! :)
Kérlek, értékeld a programot és a témákat 1-től 5-ig terjedő skálán (ahol az 1-es a legrosszabb, az 5-ös a legjobb érték, és a 3-ast szándékosan nem tettük bele, mert nem szerepelt a céljaink között a semleges hatás :) ). 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Hogy tetszett összességében az UVF Mastermind élő tréning?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy tetszett az 1. blokk? (Zsolt: bevezető az 
üvegplafonok áttöréséről, amik most a fejed felett vannak)
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Mennyire segített a Fókusztervező kitöltése?
1 - egyáltalán nem segített, 5 - nagyon sokat segített
Clear selection
Hogy tetszett a Hálalista kör?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Mennyire találtad hasznosnak a 3. blokkot? (Miért vagyunk itt?)
1 - egyáltalán nem volt hasznos, 5 - nagyon hasznos volt
Clear selection
Mennyire segített a “Hol fáj most?” tervező?
1 - egyáltalán nem segített, 5 - nagyon sokat segített
Clear selection
Hogy tetszett a délutáni mastermind blokk?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy értékelnéd az EGYÉNI feladatokat?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy tetszett az esti beszélgetés? 
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy tetszett az AI újdonságok rész (a mini szoftverek elkészítése :) )?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy tetszett az 1 év 1 órában mastermind?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Hogy tetszett a csütörtök délutáni blokk: "Hogyan teljesedhetsz ki 2026-ban emberileg + üzletileg? Avagy a hiánymotivációból így lesz növekedésmotiváció"?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Mennyire érzed hasznosnak az utolsó blokkot: ("Mi az egyetlen dominó, amit ha ledöntesz, minden sokkal egyszerűbbé válik? Mit fogsz csinálni, mit vállalsz a következő mastermindra?") ?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Melyik előadás tetszett a legjobban?
Clear selection
Hogy tetszett a helyszín?
1 - egyáltalán nem tetszett, 5 - nagyon tetszett
Clear selection
Volt bármi, ami nem tetszett a helyszínnel kapcsolatban?
Mi az, ami a legjobban tetszett a programban?
Szerinted mit fejlesszünk, változtassunk?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of DOmarketing Kft..

Does this form look suspicious? Report