Zgłoszenie do projektu Akademia Krytycznego Myślenia
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer telefonu: *
Miejscowość: *
Kim jesteś? *
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii Krytycznego Myślenia? *
Zgoda RODO
Dane osobowe zawarte w formularzu rekrutacyjnym w postaci: imienia, nazwiska i danych kontaktowych przetwarzane zgodnie z postanowieniami art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku, informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z siedzibą w Łodzi, ul. Sterlinga 27/27 w celu rekrutacji do projektu Akademia Krytycznego Myślenia (Świat i MY(ślimy krytycznie) sfinansowanego z dotacji nr K2d/1018 programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z Funduszy EOG oraz potwierdzenia możliwości rejestracji na platformie Programu PROJEKTOR.
2. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można zwracać się bezpośrednio do Inspektora ochrony danych: tel. (42) 632 59 91, e-mail: iod@fep.lodz.pl.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu w celu dokonania wstępnej selekcji kandydatów/-ek do udziału w Programie PROJEKTOR, a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
4. Dane osobowe będą przetwarzane w okresie prowadzenia rekrutacji, a później, w okresie umożliwiającym dochodzenie roszczeń (zgodnie Kodeksem Cywilnym ogólny termin przedawnienia roszczeń to 10 lat, roszczeń o świadczenia okresowe i roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - 3 lata).
5. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie Waszych danych osobowych narusza przepisy.
7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem kwalifikacji do Programu PROJEKTOR, a ich niepodanie będzie skutkowało niemożnością kwalifikacji.
8. Administrator nie przetwarza danych osobowych w sposób zautomatyzowany (nie profiluje danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Program PROJEKTOR. Report Abuse