Programa "Holistinė asmens sveikata" klausytojo anketa
Programa "Holistinė asmens sveikata" yra unikali ir vienintelė Lietuvoje. Turinys apima fundamentalias medicinos ir sveikatos mokslų žinias su holistine integracija ir yra orientuotas į sveikatos tausojimą bei atstatymą (medicininis terminas - pirminė, antrinė ir tretinė ligų prevencija). Programos dalykų aprašai ir išpildymas atitinka bendruosius studijų programoms keliamus reikalavimus.

Programa yra sudaryta taip, kad būtų galima rinktis atskirus, Jums reikalingus dalykus. Šiemet formuojamos dvi grupės - I ir III pakopos. Pabaigus visas 3 pakopas, turėsite puikias kompleksines bazines natūralaus sveikatinimo žinias, paremtas holistine samprata. Daugiau apie Holistinio ugdymo institutą: http://www.holistinisugdymas.eu/about.

Programą kūrė, tobulina ir dėsto patys geriausi natūralaus sveikatinimo ir natūralios medicinos specialistai, dėstytojai, dirbantys Lietuvoje ir geriausiuose pasaulio universitetuose (LSMU, VU, A. Stulginskio, Harvardo universitetai ir kt.). Mokymų programoje dėstomi dalykai yra pagrįsti moksliniais tyrimais ir ilgalaike empirine patirtimi, kaip numatyta naujai priimtame Papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros (PASP) įstatyme: http://bit.ly/istatymas.

Mokymų metu įgytas kompetencijas galima pritaikyti tiek savo asmeniniams poreikiams, tiek užskaityti neformaliu būdu įgytas kompetencijas siekiant įgyti formalų išsilavinimą įvairiuose universitetuose pagal patvirtintą tvarką. Tai numatyta ŠMSM ministro įsakyme http://bit.ly/isakymas.

MOKYMŲ VIETA REZERVUOJAMA UŽPILDŽIUS ATRANKOS ANKETĄ IR SUMOKĖJUS AVANSINĮ MOKESTĮ (informacija formos apačioje).
Vardas *
Pavardė *
El. pašto adresas *
Kontaktinis telefono numeris *
Motyvacinis laiškas. Trumpai aprašykite savo tikslus bei motyvaciją, kodėl norite dalyvauti "Holistinės asmens sveikatos" programoje *
Kokio klausytojo statusą renkatės? *
Jūsų išsilavinimas *
Jūsų profesinė kvalifikacija, specialybė *
Iš kur sužinojote apie šią mokymų programą? *
Kuriuos I (pirmos) pakopos dalykus renkatės mokytis? Pasirinkite ne mažiau nei 4 dalykus.
Kuriuos III (trečios) pakopos dalykus renkatės mokytis? Pasirinkite ne mažiau nei 3 dalykus. Pasirinkimą tarp indų ir kinų medicinos dalyko mokymąsi nulems pageidavimų skaičius grupėje (daugiau nei 50 proc.).
Užpildydami šią anketą Jūs sutinkate, kad aukščiau pateikti Jūsų asmens duomenys būtų naudojami tikslams, susijusiems su Holistinio ugdymo instituto veikla ir mokymų programos "Holistinė asmens sveikata" įgyvendinimu. Be Jūsų sutikimo, kitur šie duomenys nebus naudojami. *
Norėdami užtikrinti vietos rezervaciją, atlikite avansinį 200 Eur mokėjimą; rekvizitai mokėjimui:
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy