2018_12_06_Tīklošanas spēle SPIDERNET
2018.gada 06.decembrī no 10:00 – 12:00

Katram no uzņēmējiem agri vai vēlu veidojas kaste ar vizītkartēm, bet lietot tās ir grūti, jo parasti mēs neatceramies kur, kā un no kā esam saņēmuši kontaktus.
Un daudz pūles vācot kontaktus aiziet vējā.

Kāpēc tas tā notiek?

Parasti vizītkarti mēs no cilvēka saņemam skrejot, pasākumā vai arī pat ja speciālā iepazīšanas vai tīklošanās pasākumā, tad arī mums tas cilvēks nepaliek atmiņā, jo mēs ar viņu īstenībā arī nepaspējam parunāt.

Tam, lai mēs pasākumā labāk iepazītu viens otru ir izveidota tīklošanās spēle SPIDERNET.
Ikkatram tiks dots vārds īsai prezentācijai un tādējādi katra sacītājs paliks atmiņā visiem dalībniekiem.
Tīklošanas spēli ir izstrādājis un vadīs komunikātors ar 30 gadu pieredzi no www.GoSmart.lv, Aleks Dobrovoļskis

Dalība: bezmaksas
Jautājumu gadījumā: LTRK Latgales reģiona Daugavpils nodaļas vadītāja Marina Terza, t.26526964; marina.terza@chamber.lv


Reģistrācija: https://goo.gl/forms/JEYoezZf61PZ33mh2
Email address *
VĀRDS / UZVĀRDS *
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
AMATS *
TĀLRUNIS *
Reģistrējoties piekrītu personas datu aizsardzības noteikumiem
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukumu.Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy