Tango pamokos visiems!
💃 Individualios tango pamokos porai. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas . Individualios pamokos kaina 40 EUR

💃 Individualios pamokos su mūsų šokėju ar šokėja. Norite išmokti šokti, bet neturite su kuo? Norite tobulinti savo tango žingsnius su profesionaliais šokėjais? Siūlome individualias tango pamokas su mūsų šokėjais. Pamokos kaina 50 EUR. Perkant 10 pamokų - pamokos kaina 40 EUR.

💃Registracija į SOLO TANGO MOTERIMS! Tai visiškai naujas ir dar neeksploatuotas tango atlikimo modelis. Išskirtinai tinkantis moterims, neturinčioms šokių partnerio, bet norinčioms prie tango prisiliesti daugiau.  Kursime tango choreografijas su pasikartojančia žingsnelių seka, jas atliksime linijose bei keičiant brėžinius.
Pliusai šokant pavieniui: Nereikalingas šokių partneris; Nėra jokio fizinio kontakto tarp šokėjų; Fizinis aktyvumas yra vidutinis, todėl tinka norinčioms sportuoti ir gyventi sveikiau. Užsiėmimo kaina 15 EUR. / perkant viso mėnesio abonimentą 10 EUR.

💃 Grupinės pamokos poroms. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas su choreografu Sigitu H. Repšiu ir Vilniaus tango teatro šokėja. Pamokos kaina 15 EUR. / perkant viso mėnesio abonimentą 10 EUR.
 
💃 Mes puikiai suprantame, kokia ypatinga yra vestuvių diena, ir norime ją paversti dar ypatingesne sukurdami Jums nuostabų pirmąjį šokį. Individualiose pamokose išsirinksite Jums patinkančią muziką, o šokį sukursime specialiai Jums. Nustebinkite vienas kitą ir svečius aistringuoju tango! (10 pamokų 400 EUR.)


🌟Pamokos vyks Gedimino pr. 64, Vilnius
Dėl daugiau informacijos, pamokų pradžios ir laiko susisieksime asmeniškai. Daugiau informacijos: +370 691 09 901 arba info@tangoteatras.lt 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas *
Telefono numeris ir el. paštas *
Pamokos
Clear selection
Laikas
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dance theatre. Report Abuse