Tango pamokos visiems!
💃 Individualios tango pamokos porai. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas su choreografu Sigitu H. Repšiu ir Vilniaus tango teatro šokėja. Pamokos kaina 30 EUR.

💃 Individualios pamokos su mūsų šokėju ar šokėja ir choreografu. Norite išmokti šokti, bet neturite su kuo? Norite tobulinti savo tango žingsnius su profesionaliais šokėjais? Siūlome individualias tango pamokas su mūsų šokėjais ir choreografu Sigitu H. Repšiu. Individualios pamokos kaina 40 EUR

💃 Tango grupė tik merginoms! Išmokite tango merginų paslapčių, pagrindinių žingsnių ir drąsiai šokite milongose! Kiekvienos pamokos metu bus fizinis apšilimas, kurio metu bus tobulinami reikiami raumenys ir lankstumas! Užsiėmimo kaina 10 EUR. grupelėje iki 6 žmonių.

💃 Tango grupė tik vyrams! Išmokite tango vyrų vedimo paslapčių, pagrindinių žingsnių ir stebinkite savo technika visus milongose! Užsiėmimo kaina 12 EUR. grupelėje iki 6 žmonių.

💃 Grupinės pamokos iki 6 porų. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas su choreografu Sigitu H. Repšiu ir Vilniaus tango teatro šokėja. Pamokos kaina žmogui 10 EUR.

💃 Tango dainavimo pamokos. Tango kultūra neatsiejama nuo dainos, todėl kviečiame išbandyti šį stilių ir išmokti atlikti pasirinktą tango dainą. Atsipalaidavimo pratimai, laikysenos ir kūno kalbos scenoje subtilybės, pasirinkto kūrinio kalbos tobulinimas, kūrinio interpretacija ir perteikimas su Vilniaus tango teatro vokaliste Egidija Mačiulyte. Užsiėmimo kaina 15 EUR.

💃 Mes puikiai suprantame, kokia ypatinga yra vestuvių diena, ir norime ją paversti dar ypatingesne sukurdami Jums nuostabų pirmąjį šokį. Individualiose pamokose išsirinksite Jums patinkančią muziką, o šokį sukursime specialiai Jums. Nustebinkite vienas kitą ir svečius aistringuoju tango! (10 pamokų 280 EUR.)

💃 Registracija į vaikų ir jaunimo teatro grupę:
https://bit.ly/2PgIlnO
❤️Mėnesio kainai 2 kartus per savaitę 100 eur. (12,5 eur. vienas užsiėmimas)


🌟Pamokos vyks Gedimino pr. 64, Vilnius
Dėl daugiau informacijos, pamokų pradžios ir laiko susisieksime asmeniškai.
Vardas *
Telefono numeris ir el. paštas *
Individualios pamokos porai (30 EUR)
Clear selection
Individualios pamokos su šokėju ir choreografu (40 EUR)
Clear selection
Pradedančiųjų grupinės pamokos iki 6 porų
Clear selection
Pradedančiųjų tik merginų grupė iki 6 asmenų
Clear selection
Tik vyrų grupė iki 6 asmenų
Clear selection
Tango dainavimo pamokos
Clear selection
Vaikų ir jaunimo teatro grupę:
Clear selection
Vestuvinis Å¡okis
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dance theatre. Report Abuse