Gmina i Miasto Żuromin - Ankieta Konsultacyjna
Poniższa ankieta dotyczy przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących zmiany organizacji ruchu w centrum miasta Żuromin. Celem konsultacji jest uzyskanie opinii mieszkańców Gminy i Miasta Żuromin na temat zwiększenia miejsc parkingowych w Żurominie poprzez zmianę organizacji ruchu polegającej na wprowadzeniu na ul. Kościuszki, ul. Biskupa L. Wetmańskiego, Plac Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności i ul. Zamojskiego ruchu jednokierunkowego.
Czy w celu zwiększenia miejsc parkingowych w Żurominie jest Pan/Pani za zmianą organizacji ruchu polegającą na wprowadzeniu na ul. Kościuszki, ul. Biskupa L. Wetmańskiego, Plac Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności i ul. Zamojskiego ruchu jednokierunkowego? Zaznacz tylko jedną odpowiedź. *
Required
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres zamieszkania (miejscowość, ulica, nr domu, nr mieszkania) *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w procesie ustalania wyników konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy i Miasta Żuromin dotyczących zmiany organizacji ruchu w centrum miasta Żuromin.
Ankieta będzie weryfikowana pod względem autentyczności danych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms