Dotazník: Vyjádřete se k cyklistické koncepci
Absolutním vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se vloni stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. Projekt se přibližuje své realizaci.

Koncepce cyklistické dopravy v Příbrami má za úkol definovat moderní opatření vedoucí k podpoře cyklistické dopravy. Materiál by měl navrhovat konkrétní cíle a záměry, které bude město postupně prosazovat. V této fázi nepůjde o výstavbu dalších kilometrů stezek pro cyklisty, ale o vytvoření vhodných a bezpečných podmínek pro jízdu na kole ve městě – například o zlepšení podmínek pro parkování kol nebo zklidňování dopravy ve městě. Klíčovou snahou bude postupné zvýšení podílu cyklistů v dopravě.

Pro kvalitní zpracování materiálu je na samém začátku důležitá zpětná vazba veřejnosti. Cílem níže uvedeného dotazníku je zjistit, jak vnímají občané města cyklistickou dopravu a její podmínky ve městě.

Dotazník je anonymní a je určen všem obyvatelům Příbrami. Není-li uvedeno jinak, u každé otázky označte jednu odpověď.

Jaký je váš vztah k cyklistice? (více možností) *
Required
Jakou známkou byste celkově ohodnotil(a) podmínky pro cyklistiku v Příbrami? (jednička nejlepší, pětka nejhorší) *
Co považujete za největší riziko spojené s cyklistikou v Příbrami? *
Jaká opatření pro zlepšení podmínek pro cyklistiku byste v Příbrami uvítal(a)? (více možností) *
Required
Kdyby se vámi označená zlepšení realizovala, používal(a) byste kolo ve větší míře (a jestliže nyní na kole nejezdíte, začal(a) byste)? *
Jste: *
Kolik je vám let? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service