Astra Klánovice - přihláška do oddílu rope skippingu
Odesláním tohoto formuláře závazně přihlašuji svoji dceru/syna do oddílu rope skippingu Astra Klánovice - gymnastický spolek.
Mám zájem o tyto tréninky:
Úplným začátečníkům je určen školní kroužek v ŽS Klánovice. Začátečníci mohou být v odůvodněných případech přijati na čtvrteční trénink od 17 hodin, pokud již zvládají základní dovednosti se švihadlem. O zařazení dítěte na trénink rozhoduje trenér.
Jméno dítěte: *
Your answer
Datum narození: *
MM
/
DD
/
YYYY
Rodné číslo: *
Your answer
Bydliště - ulice a číslo: *
Your answer
Obec: *
Your answer
PSČ: *
Your answer
Údaje o zákonném zástupci
Jméno a příjmení zákonného zástupce: *
Your answer
Kontaktní telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Souhlas s pravidly oddílu *
Odesláním elektronické přihlášky vyjadřuji svůj souhlas s pravidly oddílů Astry Klánovice uvedenými na webových stránkách spolku www.astra-klanovice.cz/pravidla-oddilu/ a zavazuji se je dodržovat.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním elektronické přihlášky uděluji výslovný souhlas organizaci Astra Klánovice – gymnastický spolek se sídlem Krovova 906, Praha 9 - Klánovice, IČ: 033 47 834, zapsané spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 1682.(dále jen „Správce“), aby zpracovával osobní údaje mého dítěte či moje.

Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat. Podrobné informace k udělenému souhlasu jsou uvedeny v příloze přihlášky a rovněž jsou k dispozici na webových stránkách www.astra-klanovice.cz/gdpr/
Pořizování fotografií a videozáznamů *
Pořizování fotografií a videozáznamů dítěte z akcí správce, a to pro účely pořizování záznamů, pro účely evidence, archivace a propagace správce a jeho akcí, včetně zveřejnění těchto fotografií a videozáznamů, včetně jména a příjmení a třídy na nástěnkách správce, webových stránkách správce, na webových sociálních sítích správce, propagačních tiskovinách správce, v publikacích, v místním a regionálním tisku a pro jiné obdobné účely související s běžným chodem správce. Osobní údaje budou zpracovávány a zveřejňovány po dobu 20 let. Osobní údaje budou dále po dobu trvání existence správce archivovány výhradně pro účely archivace, historického a vědeckého výzkumu.
Zpracování údajů zákonného zástupce *
Zpracování telefonního čísla a emailové adresy mne jako zákonného zástupce dítěte, a to pro účely vedení evidence kontaktů pro komunikaci související s běžným provozem správce. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu členství dítěte u správce.
Zpracování rodného čísla *
Zpracování rodného čísla dítěte pro účely zajištění pojištění dítěte v případě zájezdu (soutěže apod.) a pro identifikaci dítěte v rámci organizace správce a ČUS.
Praktické informace
Oblečení a vybavení na trénink:

1. Triko s krátkým rukávem nebo tílko přiléhavého střihu, legíny, kraťasy či šortky. Příliš volné oblečení, široká trička a sukénky nejsou vhodné.

2. Sálová obuv se světlou podrážkou, ponožky nebo podkolenky. Z bezpečnostních důvodů nedovolujeme cvičit bez bot.

3. Vlasy učesané do hladkého culíku nebo copu, odstávající volné vlasy vysponkovat. Na tréninky žádné šperky ani dlouhé náušnice.

4. Dostatek pití, minimálně 500 ml neperlivé vody či čaje. Žádné jídlo do tělocvičny.

5. Vlastní švihadlo není povinností, lze si jej na tréninku zapůjčit.

Informace a kontakty:
Veškeré informace jsou na webových stránkách oddílu nebo rodičům zasíláme e-mailem upozornění. Informace, které jsou důležité, nebo určené pouze některým členům zasíláme pouze do e-mailu. S trenéry oddílů můžete komunikovat nejlépe e-mailem.

Petra Jeřábková - oddíl rope skippingu
e-mail: petra@jerabkova.com
telefon: 603 800 913
Členské příspěvky pro školní rok 2019/20 - rope skipping
Za každé dítě se platí stanovený členský příspěvek dle zařazení do tréninkového programu vždy na školní pololetí. Příspěvky jsou splatné k poslednímu tréninku prvního měsíce daného pololetí (pro stávající členy), nebo do 2 týdnů od nástupu nového dítěte do oddílu.

1 500 Kč za pololetí – 1x týdně 75 minutový trénink
1 900 Kč za pololetí – 1x týdně 90 minutový trénink
3 300 Kč za pololetí – 2x týdně
Kondiční příprava bez švihadel - 200 Kč za první pololetí, 300 Kč druhé pololetí

Veškeré náklady související s dalšími aktivitami oddílu (závody, sportovní soustředění, apod.) plně hradí rodiče (tj. startovné na soutěžích, doprava, ubytování a stravování).

Úhradu členských příspěvků můžete provést bezhotovostně na účet spolku u FIO banky
číslo účtu 2900663503/2010
- variabilní symbol: datum narození
- do poznámky uveďte jméno dítěte
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service