Tulen Ostrova Festivalile karavaniga!
Palun anna meile teada, kui oled Ostrova Festivalile tulemas matkaauto või haagissuvilaga ja vajad elektrit. Nii teame sinuga juba ette arvestada ja platsi ette valmistada.


Ööbijate meelespea:
1. Selleks, et kõik ööbijad kenasti ära mahuks, pargime karavanid lähestikku ning reas. Karavanidest ringe, ruute ja muid kujundeid moodustada ei saa.
2. Järgi karavaniparkla juhendaja juhiseid. Tema aitab sul leida koha ning auto ära parkida.
3. Kui sinu karavanis on veevarustus, siis tule juba täispaagiga ning võta kaasa ka vett tagavaraks. Meil on olemas veepaagid, kuid me ei saa tagada veeühendust.
4. Võta ise kaasa pikk pikendusjuhe ning kilekotid, et ühenduskohti vihma korral katta. Elektriühendusi saame pakkuda eelregistreeritud karavanidele.
5. Jagame sõbralikult elektriühenduse jagamiskohti. Kasuta ise ja anna ka teistele.
6, Kasutame ressursse säästlikult. Juhul, kui sa karavanis ei viibi või parasjagu seadmeid ei kasuta, siis lülita välja elektriseadmed. Nii jätkub elektrit kõigile.
7. Ole valmis ka selleks, et sinu karavan kinni pargitakse. Kui plaanid lahkuda laupäeval, siis anna sellest karavaniparkla juhendajale teada.
8. Austa oma naabreid ja ära lärma või lase valju muusikat magamisalal.
9. Öörahu saabub reedel (21.07) kell 3.00 ja laupäeval (22.07) kell 01.00. Sellegipoolest palume juba südaöö saabudes arvestada teiste magajatega. Kui soovid kindlasti magada vaikuses ja rahus, siis soovitame leida ööbimiskoht festivalialalt eemal.
10. Karavaniparklas ööbimise tasu on 15 € / sõiduki kohta. Sõiduki alla kuuluvad nii matkaautod ja -haagised, bussid, kastiautod jm sõidukid, kus ööbitakse. Tasumine toimub kohapeal sularahas.Email *
Kirjuta siia oma nimi ja telefoninumber. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy