Warsztaty Umiejętności Społecznych - lista zainteresowanych
Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane otrzymaniem z Poradni Bullerbyn informacji o Warsztatach Umiejętności Społecznych prosimy o pozostawienie danych swoich i dziecka w poniższym formularzu. Pozwoli nam to na kontakt z Państwem gdy będziemy planować nabór.

pozdrawiamy
Zespół Poradni Bullerbyn
Imię i nazwisko dziecka *
Data urodzenia *
Klasa *
Imię i nazwisko rodzica *
Telefon do kontaktu *
Adres e-mail *
Termin warsztatów *
Jestem zainteresowana/y udziałem mojego dziecka w warsztatach w:
Required
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 roku), WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych z siedzibą w Wilczej Górze, ul. Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra danych osobowych moich i mojego dziecka/osoby pozostającej pod moją opieką, zawartych w formularzu zgłoszeniowym "Lista zainteresowanych WUS", w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia informacji o naborze na warsztaty.
Obowiązek informacyjny *
Oświadczam, iż zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostałem poinformowany przez Fundację Bullerbyn, że podanie danych jest dobrowolne oraz że polityka prywatności jest udostępniona na stronie www.bullerbyn.pl
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych z siedzibą przy ul. Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017 r. nr 144 poz. 1219 z późn. zm.). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgodę mogę odwołać w każdym czasie
Zgoda na marketing bezpośredni *
Wyrażam zgodę na używanie przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych z siedzibą przy ul. Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2018 nr. 171 poz. 138 z późn. zm.). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgodę mogę odwołać w każdym czasie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy