Давайте протидіяти домаганням у громадських місцях разом!
Реєстрація на онлайн-тренінги освітньої програми StandUP, націленої на запобігання домаганням у громадських місцях.

Ми бачимо як це відбувається, але намагаємось не звертати увагу. Ми відчуваємо бажання висловитися, але мовчимо з обережності. Ми всі хочемо щось зробити з цим, але не знаємо що. Або ще гірше, ми у підсумку думаємо, що «нічого страшного не сталося».
Домагання в громадських місцях — це важливо. І тепер ми маємо те, що потрібно, щоб їм протидіяти. Адже ми цього варті.
Щомісяця ми організовуємо кілька занять у прямому ефірі. Вони безкоштовні та відкриті для всіх бажаючих після реєстрації. Тренінги проводяться дистанційно, за допомогою відеоконференції, нашими спеціалістами/ками із запобігання, та тривають одну годину. Кількість місць обмежена, поспішайте зареєструватися на обраний вами тренінг, заповнивши форму нижче. Ви можете також ознайомитися з тренінгами на сайті www.standup-ukraine.com. Долучайтеся!

Stand Up — це освітня програма, націлена на запобігання домаганням у громадських місцях з метою створення безпечного, інклюзивного простору для всіх, за підтримки бренду L'Oréal Paris у партнерстві з неурядовою організацією Hollaback. Партнером програми в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Я реєструюся на тренінг, який проводиться: *
Декілька слів про Вас...
Я: *
Мій вік: *
Я знаю, як пояснити, що таке домагання у громадських місцях: *
Зовсім ні
Дуже добре
Я відчуваю в собі впевненість втрутитися у ситуацію домагань у громадських місцях: *
Зовсім ні
Дуже добре
Я дізнався/дізналася про Stand Up завдяки: *
Якщо Ви дізналися про Stand Up у ЗМІ, через особу, на яку Ви підписані в соціальних мережах, або за допомогою іншого способу, вкажіть, будь ласка, конкретніше:
Чи надаєте Ви згоду на обробку Ваших персональних даних? Шляхом заповнення та подання цієї анкети я надаю Фонду ООН у галузі народонаселення згоду на обробку моїх персональних даних, в тому числі, але не виключно, даних, зазначених у цій анкеті, а також інших даних, що можуть знадобитися для проведення освітньої програми «StandUp Запобігання домаганням в громадських місцях», на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Усі дані оброблятимуться Фондом ООН у галузі народонаселення виключно з метою реалізації освітньої програми «StandUp Запобігання домаганням в громадських місцях» та виконання вимог законодавства України, в тому числі податкового. Я підтверджую, що ознайомлена з правами, що надаються суб’єктам персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема на доступ до своїх персональних даних, внесення змін до персональних даних та їх вилучення шляхом подання відповідної письмової вимоги на електронну адресу ukraine.office@unfpa.org. Ця згода надається на здійснення дій відносно моїх персональних даних, що будуть необхідними або бажаними для досягнення зазначених вище цілей, а саме: збір, обробка, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (передача), надання третім особам. Передача персональних даних третім особам здійснюється для цілей організації та проведення освітньої програми «StandUp Запобігання домаганням в громадських місцях» та не потребує додаткового повідомлення суб’єкта персональних даних про таких третіх осіб за умови дотримання норм чинного законодавства *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of United Nations Population Fund. Report Abuse