Valgamaa aasta noor vabatahtlik 2022
Kas sina tead kedagi vanuses 7-26 aastat, kes on oma kodukohas vabatahtlikuna järjepidevalt panustanud ühiskonna arengusse ja heaolusse, teinud vabatahtlikuna kaasa organisatsioonide töös ning panustanud sündmuste jms korraldamisse? Või elab just sinu kodukohas keegi, kes on eeskujuks kõigile noortele ning väärib Valgamaa aasta noore vabatahtliku tiitlit?

Nüüd on võimalus neid inimesi esile tõsta ning kiita! Kiitusega ei tasu olla kitsi, sest kõik kirjeldused vaatab üle komisjon, kuhu kuuluvad kolme valla esindajad, ja kes teeb kokku kogutud tekstide põhjal oma otsuse!

Esita Valgamaa aasta noore vabatahtliku kandidaat hiljemalt  1. detsember  2022. Juhul, kui esitad kandidaadi Harno noortevaldkonna tunnustuskonkursile "Noorte heaks tänu", tunnusta teda ka maakondlikul konkursil.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kandidaadi esitaja nimi *
Kandidaadi esitaja e-post *
Kandidaadi nimi *
Kandidaadi e-post *
Kandidaadiks esitamise põhjus *
Anna ülevaade sellest, millise inimesega on kandidaadi puhul tegu ehk millega ta igapäevaselt tegeleb, millised on tema iseloomujooned, miks just tema peaks selle tiitli pälvima, millised on tema silmapaistvamad teod jne.
Võta ühe lausega kokku, miks just tema väärib Valgamaa aasta vabatahtliku tiitlit *
Kas esitasid kandidaadi ka riiklikule konkursile? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy