Poligon dla Rodziców Nastolatków 2021 - formularz zgłoszeniowy
Zapraszamy do udziału w warsztatach dla rodziców nastolatków, które od października do grudnia 2021 odbędą się w I Liceum Ogólnokształcącym w Bytomiu, ul. Strzelców Bytomskich 11, sala nr 20. Więcej informacji o warsztatach, tematyce i terminach spotkań na stronie: http://1lo.bytom.pl/smoleniacy/dlarodzicow/ .


Warsztaty proponujemy rodzicom nastolatków:
- rodzicom mieszkającym na terenie Bytomia  
- rodzicom , których dzieci uczą się w bytomskich szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych.

W tym roku proponujemy do wyboru 3 grupy: poniedziałkową, wtorkową lub czwartkową. Prosimy zaznaczyć termin lub terminy, które odpowiadają Pana/Pani możliwościom czasowym. O zakwalifikowaniu do konkretnej grupy zostaniecie Państwo poinformowani drogą telefoniczną lub mailową do dnia 30 września 2021.

Projekt "Poligon dla Rodziców Nastolatków" jest realizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków I LO w Bytomiu "Smoleniacy", a współfinansowany przez Gminę Bytom.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z prowadzącym warsztaty - Grzegorzem Rzeszutkiem, tel. 601 368-227 lub mailem g.rzeszutek@1lo.bytom.pl  .


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Filmik zapraszający na warsztaty.
ulotka Poligon dla Rodziców 2021
ulotka
1. Nazwisko rodzica *
Bez tytułu
2. Imię rodzica *
3. Informacje o dzieciach
 Imię i nazwisko 1 dziecka (nastolatka) jego wiek oraz szkoła do której uczęszcza
Imię i nazwisko 2 dziecka (nastolatka) jego wiek oraz szkoła do której uczęszcza
 Imię i nazwisko 3 dziecka (nastolatka) jego wiek oraz szkoła do której uczęszcza
 Imię i nazwisko 4 dziecka (nastolatka) jego wiek oraz szkoła do której uczęszcza
4. Numer telefonu kontaktowego *
5.  Kontaktowy adres e-mail *
6. Adres zamieszkania (ulica, nr domu, nr mieszkania) *
7. Miejscowość *
8. Zaznacz odpowiednie opcje: *
Required
9. Zaznacz te grupy warsztatowe, które odpowiadają Twoim możliwością czasowym. Możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję, co ułatwi nam skompletowanie uczestników poszczególnych grup. *
Required
Klauzula informacyjna RODO dla uczestników projektów        Stowarzyszenia "Smoleniacy":Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych oraz art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), które weszło w życie w dniu 28 maja 2018 roku informujemy, iż:1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków I LO w Bytomiu "Smoleniacy". 2. •kontakt z Inspektorem Ochrony Danych stowarzyszenie.smoleniacy@gmail.com  3. •Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i realizacji projektu "Poligon dla Rodziców Nastolatków". współfinansowanego przez Gminę Bytom. 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres wynikający z obowiązujących przepisów, aktualnie 5 lat po zakończeniu okresu realizacji projektu.  5. •posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.6. Podanie danych osobowych jest niezbędne do udziału w powyższym projekcie.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Informacja o zakwalifikowaniu zostanie przekazana do dnia 30 września 2021.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy