WikiKlima editaton 2021
Chcete přispět k doplnění a rozšíření článků na české Wikipedii?
Přihlaste se k online editatonu v rámci Wikiprojektu "Změna klimatu"!

Akce je určena jak pro ty, kteří už Wikipedii editovat umí, tak pro úplné nováčky, kteří to nikdy nezkoušeli. Naši lektoři vás to přímo na akci rádi naučí! Stačí, když si dopředu vyberete téma ke zpracování.

Termín:
čtvrtek 17. 6. 2021, 16:00 - 20:00

Po úspěšné registraci Vám pošleme odkaz na Zoom, kde budou akce probíhat.

JAK TO BUDE NA MÍSTĚ VYPADAT?

Po společném úvodním slově se rozdělíme na více skupinek.

Ti, kteří se potřebují práci s Wikipedií naučit (nebo umí jen základy a uvítají asistenci), se rozdělí do menších skupinek po cca 3–5 lidech. V každé skupince bude jedna lektorka či lektor, kteří se budou o své svěřence starat a vše jim ukáží a vysvětlí a pomohou jejich článkům na svět. :-)

Před koncem editatonu (asi v 19:40) se všichni společně opět sejdeme v hlavní místnosti, pokocháme se tím, co vše nového jsme vytvořili a rozloučíme se. Ti, co budou ještě chtít dále pracovat, se budou moci opět vrátit do svých místností, které budou otevřeny ještě cca 2 hodiny.

Podrobné informace najdete na stránkách projektů na Wikipedii: https://w.wiki/3Sxj
https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:WikiProjekt_Sucho

Email *
Vaše jméno *
Váš existující účet na Wiki
Pokud nemáte, nevyplňujte
Jsem: *
Jakým tématům byste se chtěl/a během editatonu zabývat (nebo pokud to víte přesně, napište název článku (článků), který budete zpracovávat).
Chcete nám něco říct?
Přeji si být informován/a o dalších podobných událostech spolku Wikimedia ČR formou jednorázových e-mailových pozvánek či newsletteru. Nebojte, nebudeme Vás spamovat a ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit.
Clear selection
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje (Vaše jméno, uživatelské jméno na Wikipedii a e-mailová adresa) uchováváme tak, aby nedošlo k jejich zneužití a nepředáváme je třetím stranám. Jsou uchovávány na dobu neurčitou a jsou využívány zejména k zajištění možnosti přihlašování na akce, sdělování informací souvisejících s akcemi, na které jste se přihlásili, a k analýze dat. Vaše osobní údaje spravuje spolek Wikimedia ČR podle pravidel, které lze nalézt zde: https://wikimedia.cz/wiki/OOU . Pokud v budoucnu budete chtít své osobní údaje změnit nebo smazat, napište na info@wikimedia.cz. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Wikimedia Česká republika. Report Abuse