#GRAMY dla NEPALU zapisy na CHARYTATYWNY KONCERT GONGÓW

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.Prosimy o wypełnienie formularza w celu zapisania się na CHARYTATYWNY KONCERT GONÓW

Ty również możesz przyłączyć się do nas jako Partner, Wolontariusz, Darczyńca.
Razem z nami możesz poczuć się potrzebny a Twoja pomoc dotrze do najbardziej potrzebujących rodzin w NEPALU.
Miliony rodzin żyje na granicy ubóstwa, ich budżet dzienny wynosi poniżej 100 NRS (rupi nepalskich) = 3,58 PLN (polskich złotych) = 0. 99$ . Razem z nami możesz to zmienić rozwijając swoje pasje i jednocześnie wykorzystując swoje doświadczenie i kompetencje na rzecz ludzi, których dotknęła to ogromna tragedia. Przyłącz się do naszych Charytatywnych Relaksacyjnych Koncertów GONGów i mis nepalskich oraz innych naszych Aukcji charytatywnych.

“Kąpiel w gongu” to koncert relaksacyjno – terapeutyczny, którego słucha się na leżąco. Przewodnim instrumentem , który gra w czasie seansu jest gong, ponieważ GONG wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na ciało, umysł i duszę – spowalniając przepływ fal mózgowych redukując stres, uwalniając od lęków i przywracając naturalną równowagę psychofizyczną. Jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Pozwala na świadomą dematerializację naszego ego, uwalnia nas od wszelkich napięć wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Brzmienie mis i gonów jest niezwykle bogate, ma szeroki zakres częstotliwości – od infradźwięków, poprzez dźwięki słyszalne, do ultradźwięków. Są one złożone głównie z kilkunastu elementarnych tonów (alikwotów), które nakładając się na siebie, wytwarzają dudnienia różnicowe. Dudnienia te przebiegają w strefie większości rezonansów mechanicznych naszych narządów oraz na fale mózgowe (fal alfa i theta ).

Taka właśnie specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).

Przed i po koncercie będzie można również kupić wyroby Nepalskie SZALE z wełny i pasminy (Nepal Shop Warszawa)

Prowadzący: Anna Kamonciak – certyfikowany muzykoterapeuta komórkowy; Maciej Pawlak - Gong Master

  WYBIERZ KONCERT NA KTÓRY CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  WARUNKI REZERWACJI, PŁATNOŚCI ORAZ REZYGNACJI

  Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie FORMULARZA zgłoszeniowego. DAROWIZNA: 40zł lub każda kwota mniejsza i większa również Cały dochód z koncertów zostanie przekazany na konto Fundacji "Tacy Sami ... " im. A. Szeszko na #pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w NEPALU Miliony rodzin żyje na granicy ubóstwa, ich budżet dzienny wynosi poniżej 100 NRS (rupi nepalskich) = 3,58 PLN (polskich złotych) = 0. 99$ Razem z nami możesz to zmienić przyłączając się do naszych charytatywnych relaksacyjnych koncertów GONGów i mis nepalskich oraz innych naszych Aukcji charytatywnych. REZYGNACJA: W przypadku rezygnacji prosimy o powiadomienie emailem biuro@tacysamiwaw.org lub telefonicznie +48 739 442 182

  PŁATNOŚĆ

  Płatność gotówką w dniu koncertu. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu rejestracji.

  OŚWIADCZENIE

  This is a required question